Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Kíváncsi lennék...

Lányok, fiúk! Kíváncsi lennék rá, melyik stílus áll hozzátok a legközelebb, vagy éppen melyiket képviselitek?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok, mint pl.: rocker, punk, goth, pastel goth, emo, lolita stb. És indoklást is kérek.

2017. nov. 19. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Leginkább a grunge. De nem az újhullámos, hanem az eredeti.
2017. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakhoz stílusok, emberek-et írtam volna eredetileg csak elrontottam valahogy, elnézést.
2017. nov. 19. 08:41
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Grounge, country, folk
2017. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok le a miértjét és azt is hogy fiúk vagy lányok vagytok és hány évesek.
2017. nov. 19. 08:49
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Világ életemben rockot hallgattam és fogok is. Ezzel a stílussal lehet a legjobban érzelmeket kifejezni. 18/F
2017. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Hypebeast. Ezt nem kell megmagyarázni. L
2017. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Semmilyen stílust sem képviselek, de a rock áll hozzám a legközelebb, mert ebben nőttem fel.

23/N

2017. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Én legtöbbet rockzenét hallgatok. De a rocker öltözet sose jött be. Szaggatott kockás ing szegecsekkel és lyukas farmerrel sose volt az én stílusom.

Mikor ruhát vásárolok mindig megpróbálok valami hétköznapira, de mégis inkább elegánsra törekedni.

19/F

2017. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Stílusom szeritem egyedi. Az évek folyamán sokat változott. Többnyire farmert szeretek hordani, de csak 14éves koromtól hordom, azelőtt melegítős voltam. Zenei stílusban mindent szívesen hallgatok. Régebben a popot szerettem, és utána a keményebb zene, most meg fordítva, szinte már utálom a popot, és inkább metal, rockot hallgatok (persze, mást is de ezek most a favoritok). 3 év múlva lehet változik az izlésem, lehet nem. Több emberen látom, ha kijelentem, hogy szeretem a Rammsteint, Iron Maident etc... akkor néznek egyet, hogy egy lány miért szeret ilyeneket, mások meg szinte megörülnek, hogy úristen szereti ezeket. Most 18 éves vagyok. Tudod szokták mondani, hogy az ember 7 évente változik, és szerintem igaz. 14 évesen lettem a farmeros, rockos lázadó tini, 21 évesen szerintem szintén változok. Tetoválást is akarok, de ezzel 21 éves koromig várok, mert ha még akkor is tetszeni fog a minta akkor (véleményem szerint) jelentése is lesz, meg akkor tényleg tetszeni fog életem végéig. Nem tudom, hogy a kérdésedre ez kielégítő választ adott-e.
2017. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ilyen nevén nevezhető stílusom, nem szeretem behatárolni magam. Azt veszem fel, ami tetszik, nem igazán érdekel, mások mit gondolnak az aktuális outfitemről. A teljesen egyszerűtől a totál extravagánsig bármit felveszek, ha éppen az tetszik.
2017. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!