Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakire ráírok egy netes,...

Ha valakire ráírok egy netes, barátkozós, ismerkedős oldalon, és azt írja, hogy hamarosan válaszol, az az esetek 99%-ában azt jelenti, hogy nem fog soha válaszolni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen. És ez olyannál is így van akivel hónapokig napi szinten beszélgettél aztán egyszer csak megvaltozik és leszr a gcibe. "Majd reggel írok".. aztán egy hét lett belőle ráadásul én írtam rá, amit előtte írtam arra meg nem is reagált stb stb.. bocsi ez most kijött. Szomorú vagyok miatta. Azt hittem van egy internetes barátom akivel meglehet beszélni mindent de úgy látszik ennyi volt. És fáj. Itt bent.. :(
2018. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezeld úgy, mintha lerázott volna, legfeljebb pozitívan csalódsz, ha mégis jelentkezik.
2018. jún. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez azert van mert rajtad kivul 10-20 emberrel is ismerkedik aztan az egyikkel osszejonnek aztan meg mar leszarja a tobbit
2018. jún. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem kellene interneten ismerkedni, bár ettől függetlenül én is ezt csinálom. Nekem volt egy levelezőtársam, akit hihetetlenül közel éreztem magamhoz, mintha megtaláltam volna a másik felem. Aztán egyik napról a másikra szépen felszívódott...
2018. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hehe, most az egyszer nem ez történt, és válaszolt, ráadásul rendesen kifejtette. :)

Azért köszönöm a hozzám hasonlóan pesszimista válaszokat. :D

2018. jún. 2. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
És mit mondott?
2018. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi különöset, beszélt a témáról, amit felhoztam (a profilja alapján), meg ő is feltett néhány kérdést. Úgy tűnik az üzenete alapján, hogy eddig szimpatikus vagyok neki, bár ez még semmit nem jelent.
2018. jún. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!