Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedős, barátkozós kérdés?...

Ismerkedős, barátkozós kérdés? (Lent a többi)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok egy mai fiatal a netezést illetően, nem vagyok fent a tipikus közösségi oldalakon, és bulizni se járok. Ezeken kívül viszont sok hobbim van és szeretek ide oda el menni, de mégis, úgy érzem nagyon a Facebook és társai köré fonódott a figyelem, illetve az éjszakai szórakozóhelyek, vagy társkereső portálok köré...

Ezeken kívül akkor hogy lehet megismerni új embereket, barátokat?

Nem társkereső céllal írtam ki ezt a kérdést, mert nem csak feltétlen arra gondolok most, csak szeretek új embereket megismerni, de mostanában nem tudok.

Előre is köszönöm köszönöm a válaszokat:)


19L


2014. dec. 29. 17:05
 1/2 Evergrey ***** válasza:

Ismerkedni alapvetően bárhol lehet. Írod, hogy szeretsz ide-oda elmenni, csak tartsd nyitva a szemed és légy nyitott. Emellett mindig ott a munkahely, vagy egyetem, attól függ, neked melyik. Persze itt is lehet, más kérdés, hogy érdemes-e... :D

Illetve biztos vannak érdeklődési köreid, ezeknek megfelelő fórumokat kereshetsz az interneten, ott is ismerkedhetsz.

2014. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
48%
Járj zsinagógába, remek ismerkedési hely.
2014. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!