Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Börtönökben milyen játékok...

Börtönökben milyen játékok vannak? Szabadidőt hogyan töltik a rabok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
10 majd amikor mész azonosítani a gyereked meztelen holttestét, amikor megnézed, ahogy a lányod megerőszakolják elő adasban, akkor mondd azt, hogy te 5 év múlva ilyen emberekkel akarsz élni.
2018. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nézd. Ha kialakítanánk itt a japán börtönök szigorát, bűnözés akkor is lenne. Ha én bűnözni akarok, nem azon fogok gondolkodni, hogy hova fogok kerülni, hanem azon, hogy nekem kell a pénz a bankból, vagy mert kell az élmény, hogy gyerekkel csinálok olyan dolgot, mert a vonzódásom pedofil, és nincs bennem annyi, hogy megfékezzem magam. (Nyugi, nem pedofil vagyok.)

Vagy komoly kormánytag helyzetbe kerülök, és úgy gondolom, hogy most van négy évem stadionokat építeni és AntiSoros-plakátokat kihelyezni a kórházak bővítése, közalkalmazotti/orvosi fizetések megemelése és például az oktatás, vagy épp a személyszállítás (MÁV...) javítása helyett. :D

2018. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

12 de akkor ne legyen joga egy ilyen embernek egy társadalomban élni normális emberekkel együtt.

Küldjék őket a gulágra, vagy a Dunába, de az adómból ne éljen egy elmebeteg, aki ki tudja mikor öl újra.

Nyilván az ilyeneket orvosi segítséggel meg lehet előzni, de aki egyszer kipróbálta, az nem tud leallni.

2018. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!