Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek 90 százaléka miért...

Az emberek 90 százaléka miért nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró tud lenni meg úgy tesznek mintha nem is hallották volna 1 méterről....
2018. jún. 2. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez neked új, de városban nem szokás köszönni idegeneknek.

Csak képzeld el, végig mész a Deák téren és közben: "Szia, jó napot kívánok, jó napot kívánok, szia, jó napot kívánok..."

2018. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a szelepszár szimering a probléma.
2018. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ismerősöknek köszönök és kisvárosban
2018. jún. 2. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen velem is volt már. Aztán rájöttem hogy szellem vagyok és nem hallanak. Nem jó dolog, de legalább nem kell ajtókat nyitogatni mert át tudok menni a falon.
2018. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberek 90 százaléka visszaköszön
2018. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Én személy szerint hajlamos vagyok a nagy rohanásban annyira elmerülni a gondolataimban, hogy sokszor csak percekkel később kapcsolok, hogy "jaj hát nekem integetett xy!"... Aztán lehet, hogy sokan csak bunkók, de én épp ezért általában már munkahelyen is inkább azzal kezdem a bemutatkozást, hogy ha nem köszönök vissza ordítsanak rám nyugodtan, mert nem szándékos. :D Szerintem sokan hajlamosak ilyesmire, ha fáradtak. A legviccesebb az, mikor mire realizálom a dolgot és visszaköszönök, az illető már árkon-bokron túl jár...
2018. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

300-350 fős faluban élek, ha úgy vesszük látásból mindenki ismer mindenkit, mégis 10-ből 5 ember biztosan nem köszön vissza.


Részemről úgy vagyok vele, hogy tudom, hogy kik azok akik úgy sem köszönnek, azoknak már én se köszönök, minek járassam feleslegesen a számat. Másrészről nem is izgat különösebben a dolog.

2018. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!