Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autó felületének hány...

Egy autó felületének hány százaléka fóliázható át a forgalmi engedélyben szereplő alapszíntől eltérő színre?

Figyelt kérdés

Ha egy metál fekete autót matt feketére fóliáztatok, azt ha minden igaz nem kell bejelenteni, ugyanis az autó papírjain külön nincs feltüntetve, hogy metál vagy matt, csak annyi hogy fekete.


Viszont, ha csíkokat akarok rá, esetleg a motorháztető és az autó tetejét az alapszíntől eltérően egyéb színűre akarom módosítani/átfóliázni, azt mekkora felületen/milyen százalékban tehetem meg?

Illetve hány különböző színt használhatok?



2015. márc. 21. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én ugy tudom hogy Max: 30% nagyságú felület térhet el

az eredeti szintöl. Az hogy ez miféle szinekböl ál össze

nincs meghatározva.

2015. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
@Sz. Péter: Na, azért gondolj el egy autót kék alapszínnel, sárga csíkozással. Még ha nincs is 30%, elég durva az összhatás.
2015. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!