Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiatalok,...

Vannak itt olyan fiatalok, akik ebben az országban telnek élni 5-10-20-30 év múlva?

Figyelt kérdés
Ez az ország gyakorlatilag haldoklik, szemrebbenés nélkül kimenne nem csak én, de megannyi korombeli ember, ha adódna lehetőség.
2018. jún. 5. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

"Ha adódna lehetőség" - az mindig van, ha meg nincs, akkor lehet találni vagy csinálni magadnak!


Én maradok, sok minden ideköt, és nem való mindenkinek az, hogy egy idegen kultúrában, idegen nyelven élje az életét.

2018. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Elsőnél ott a pont.
2018. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A lehetőség ott kezdődik, hogy legalább az első néhány évben színvonalas munkahelyet teremtenek a pályakezdőknek annyi fizetéssel, hogy legalább legyen esély egy környékbeli országba kimenni dolgozni magasabb bérért. És persze ennek a keresetnek nem lopja el a kormány egy igencsak nagy részét.
2018. jún. 5. 16:27
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Én itt tervezek élni. Lehet mondani hogy külföldön jobb (bár ott sincs kolbászból a kerítés, meg van ami rosszabb is) de én itt érzem jól magam, itt nőttem fel, a magyar nyelv az, amit természetesen tudok beszélni (angolul tudok még, de azért az mégse ér közelébe akinek az anyanyelve az), maga a magyar kultúra szokások, ismerősök ide kötnek.
2018. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Persze, sosem mennék el innen, kizárólag nyaralni, de már akkor is honvágy gyötör pár nap után.

Leírnám, hogy milyen színvonalon élünk, de csak lepontozást, s irigységet váltana ki.


Nem szar mindenkinek, talán észrevettétek, hogy itthon is láttok villákat, luxusautókat. Saját szerencsétek kovácsai vagytok!

2018. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

"Saját szerencsétek kovácsai vagytok!"


RogánHabonyMészárosTibrcVajnaLázárKósa....

2018. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, belőlem is gyűlöletet vált ki a sok Fidesz által felpumpált majom, de ettől függetlenül nem csak az 50 pártközeli ember sikeres vállalkozó.
2018. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tervezek én semmit. Azt sem tudom, hogy fog alakulni az életem fél év múlva.
2018. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem kizárt, hogy kimegyek. De nem örökre. Miért tenném?

Itthon is meg lehet élni, csak lássuk be... egy nagy adag mázli és szorgalom kell hozzá.

2018. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Legszívesebben kimennék, de egy dolog miatt nem tehetem meg. Pedig nagyon rühellem ezt az egész katyvaszt, ami sokaknak mégis tetszik...
2018. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!