Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Létezik még olyan város ebben...

Létezik még olyan város ebben az országban ahonnan nem vándorolnak el a fiatalok "nincs munka" címszóval?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek ezeket hallom: Borsod, Szabolcs, Heves, Nógrád megyéből minden fiatal elhúz mert nincs munka, Békés megyében szüntetnek meg mindent, fiataoknak nem marada semmi, szeged jó hely de nincs munka, Dunaújvárosból minden fiatal húz el mert a vasmű is lassan bedől, Veszprémből a fiatalok elhúznak ausztriába vagy Pestre.

Pestről rengetegen lelépnek fiatalok Angliába, külföldre stb.

Van még oylan hely ebben az országban ahol egm tudnak maradni a Fiatalok????



2013. dec. 12. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is egy fiatal egyetemista vagyok aki készül lelépni. Nem tudnak olyat mondani hogy maradjak.
2013. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Nógrád megyében élek és tényleg nincs. Vagyis van, csak az ilyen minimálbértől 80 ezer forintig terjedő fizetések nem túl vonzóak. Szerintem én is húzok majd innen.
2013. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bács megyében is nagyon sokan mennek vagy vannak külföldön.
2013. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehol sem hallottam, hogy lenne ilyen.
2013. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a főváros ilyen, ha elvileg oda vándorol a munkáért zarándokoló széles néptömege.
2013. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Nem igazán, én is Budapestről léptem le és nem vagyok egyedül. Onnan is nagyon sokan mentünk el, főleg a nyelvet beszélők.
2013. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Győr, Budapest, Észak-Dunántúl.

Aki innen elmegy az általában nem azért megy, mert nincs munka, hanem azért, mert tud idegen nyelven beszélni és külföldön sokkal jobban megfizetik.

2013. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alruna ***** válasza:
Szerintem nincs.....
2013. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!