Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb dolog amit...

Mi volt a legjobb dolog amit egy idegen valaha tett neked?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazavontatott kb 20km t amikor lerobbantam a skoda 120 al tėlen. Kb 18 ėve.
2018. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokra emlékszem. Ami megmaradt az az volt hogy gyerekkoromban ahol nyaraltunk egy bácsi full random labdázott velünk egy órát a medencében pedig sosem láttuk előtte és utána sem.
2018. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy legjobb nem tudom melyik volt. Volt mikor annyi volt, hogy akkor fogták meg a kezem amikor szükségem volt rá, volt mikor hazavittek az éjszaka közepén. Biztos sokra nem is emlékszem.
2018. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ami nagyon emlékezetes maradt, az a következő: zuhogó esőben elromlott az ernyőm a tél, mondhatni inkább már tavasz elején. Azelőtt nagyon jó idő volt, így nem zavartatva magam egy szál vékony bőrdzsekiben mentem el otthonról. Délutánra annyira lehűlt az idő és nekikezdett esni az eső, hogy fogamat vacogtatva vártam a buszra, teljesen szétázva. A busz persze késett, legalább egy órát. Ekkor egy néni jött oda, és mondta, hogy álljak az ernyője alá, hogy legalább a fejem ne ázzon. Utána meg, mikor neki jött a busza, az ernyőt nekem adta. Elmondhatatlanul hálás voltam érte, és sosem felejtem ezt el.
2018. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifizette a buszjegyemet, mert nem találtam meg a tárcámat és már indult volna az utolsó busz. (Ezt amúgy én tettem, csak dicsekedni akartam.)


Egyébként kasszában dolgoztam, műszak végén voltam és az egyik kollégám (sem előtte, sem utána nem beszéltünk) már civilben volt, ment éppen haza és vett magának azt hiszem valami süteményt leértékelve. Rákérdeztem van-e még a sütiből, mondta hogy sajnos ez volt az utolsó. Fogalmam sincs miért, talán látta rajtam hogy kicsit elszomorodtam de 5 perc múlva jött vissza, kezembe nyomta a sütit és jó étvágyat kívánt,majd elsétált. Nagyon feldobta a napomat ezzel, talán ez volt a legkedvesebb dolog, amit egy idegen tett értem. Csak utána rosszul esett, hogy nem tudtam viszonozni.

2018. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

a buszmegálló és a házunk között félúton lakott egy agybeteg nő aki mindig megdobálta és leordította az ilyen ovis korú gyerekeket ha olyanja volt...épp ezért csoportban szoktunk előtte elsunnyogni az utcabeliekkel...egyszer pont egyedül kellett jönnöm és pont majrézott...az egyik falubeli felnőtt vitt el előtte és közben visszaordibált, sőt majdnem lehúzott a nyanyának párat...akkor ez életmentőnek tűnt :)


volt még sokféle ezért én is oda kell figyeljek mikor segíthetek..

2018. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még kint laktam kollégiumban kisétáltam a 9:34-es buszhoz ami lazán elindult 9:32-kor annak ellenére is, hogy szaladtam a megállóba és integettem magam kis 2 méterével egy narancssárga pólóban. Ekkor jött a GLS futár képében a megváltó elvitt 2 megállóval előre. Kis utunk közben megköszöntem neki az segítséget és elmondta, hogy együttérzésből segített mert őt rendszeresen hagyták ott a buszosok.
2018. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Koliból mentem kaját venni, volt nálam 8000 forintnyi erzsébet utalvány.. természetesen a telefonom mellé raktam és mikor megnéztem az időt, az erzsébet utalvány kiesett a zsebemből (nem vettem észre). Egy fél percre rá rohant utánam egy srác és oda adta :) volt egy másik eset, az inkább negatív.. akkor buszra vártam, ugyan ez a szitu csak ott egy 500ast raktam a teló mellé, persze kiesett mikor megnéztem az időt.. egy lány állt mellettem aki felvett valamit a földről, akkor nem is foglalkoztam vele csak mikor a jegyet vettem volna, akkor vettem észre, hogy hopika nincs meg a pénz :D nagyon nagy valószínűséggel a csaj vette fel a pénzt de nem cirkuszoltam miatta, lehet nagyobb szüksége volt rá mint nekem :) (volt apróm, azzal fizettem)
2018. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Buszsofőr, aki visszaadta az összes fontos iratot és pénzt, amit egy mappában fent felejtettem. Elsírtam magam meglepettségemben és örömömben, hogy ilyen is létezik, mert a budapesti viszonyokat tekintve nem sok reményem volt, hogy előkerül valaha is.

A másik idegen férfi egy idiótától mentett meg, aki tömegben megragadott és nem eresztett.

Volt olyan is, aki mit sem sejtve megszólított és egy órát beszélgettünk, ami kimondottan lelki egészségemre vált, mert aznap volt a szülinapom, de végtelenül magányos, szomorú voltam és gondterhelten bandukoltam a városban. Felvidított, és azóta sem láttam.

2018. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer gyalogoltam egy úton, 3 km. volt vissza a városig, és egy autós felvett, elvitt oda.
2018. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!