Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom azt hiszem...

A legjobb barátom azt hiszem már idegen nekem?

Figyelt kérdés

Tudnivalók rólam. Sose voltam jóban a lányokkal, csak a fiúkkal, a legjobb barátom mindeddig egy meleg srác volt. Ő már többször kijelentette, hogy nem tart barátjának, mert senkit se enged közel magához blabla, de én álltam hozzá a legközelebb.

Történt kb másfél hónapja, hogy egy sráccal elment randizni, és a srác meg is fektette őt. Barátom, ki legyen Dávid, ezt nem bánta, sőt, rá is kattant a srácra, aki majd egy hétig hitegette végül lekoptatta. Volt nagy sírás, rivas, én nyilván egy s...fejnek tartottam a pasit. Telt az idő, a pasi megjelent újra, és randira is hívta a Dávidot. Persze vicceskedtünk, hogy majd én várom amikor újra szívtelen módon megfekteti, minden pasi ugyanaz, lepődjek meg, blabla. Aztán a randi napján az időpont előtt pár órával lemondta srác, mert beteg. Én egyből mondtam ami szívemen, a számon, hogy nem meglepő egy ilyen görény embertől (számomra ez nem kifogás, plusz a láz stb nem randi előtt x órával keletkezik.. Meg am is, max ápolta volna) . Hirtelen én lettem a gyökér, aki nem bízik senkiben, és el lettem hordva mindennek. Printscreenekkel fenyegetőzött, hogy a barátom olyan dolgokat ír neki titokban, ami miatt szakítanánk kb. Mikor ezt számon kértem Dávidon miről beszél, témát váltott. Majd írtam egy nagyon hosszú regényt arról, mi is a bizalom neki, ő pedig eltűnt. Ez két hete volt.

Tegnap pedig kaptam az üzit, hogy nem fog mentegetőzni, mert felesleges, talizzunk.. Mondtam, hogy oké, mondjon egy dátumot.. Erre megkaptam, hogy az ő élete egy káosz, és leghamarabb tavaszi szünetre szabadul.

Mikor mondtam neki, hogy nagyon komolytalan, hog kifogásokkal ír rám, meg valami habi káossz ami miatt időpontot se ad meg, a fejemhez vágta, hogy nincs közöm a problémáihoz, és eddig se kötötte az orromra, nem most kezdi el. És amúgy se érti, mit hisztizek.

Úgy érzem, ezzel vége a barátságunknak, pedig ő volt az egyetlen. Sokszor bántott, mégis féltem elengedni mert nem volt más. Most viszont döntenem kell a magány és egy idegen között. Nem tudom mitévő legyek? Egyáltalán mit akarhat megbeszélni?

Bocsi ha kaotikus. Ki akartam írni magamból és véleményt kérni..



2017. febr. 6. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Hogy értetted az idegen szót a végén?
2017. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

El kéne fogadnod, hogy ő nem tart olyan közeli barátnak, mint te őt. A leírás alapján amúgy egy hisztis gyökérnek hangzik, már bocsi. Talán jobb is nélküle, a rossznál a semmi is jobb. Próbálj, ismerkedni, barátkozni más emberekkel. Hány éves vagy?


21/F

2017. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, úgy, hogy pár hónap alatt lett ilyen. Inkább egy év. Azelőtt nem voltak ilyen nehézségek. Mióta szakított az akkori megy szerelmével, lök el magától mindenkit.

Második, 19

2017. febr. 7. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy lány vagy?
2017. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány
2017. febr. 7. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:

hát igen, nemtől és nemi hovatartozástól függetlenül a szex meg a "párkapcsolat" képes szétrobbantani mindent... van egy haverom, akihez soha többé nem szólok, mert a barátnője szó szerint kimarta tőlünk, a papucs meg nem veszi észre.



Amúgy miért nem barátkozol olyanokkal, akik meg is érdemlik a barátságod?:) ezzel válaszoltam is a kérdésre. 26f

2017. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na nalunk pont a forditottja tortent :D Az en lany legjobb baratomnak masfel eve lett egy pasija, akit hat fogalmazzunk finoman ugy, hogy nem kedvelek, mert alapjaraton egy nagyon unszimpatikus ember, es a baratnom fele tanusitott viselkedesevel is raszolgalt erre. O viszont baromi szerelmes bele es szerinte nekem csak azert kene kedvelnem, mert az o baratja. Ehhez hozzajon, hogy a pasi barataival lognak allandoan es szerinte neki az az uj barati kore... Tobb mint het eves legjobb baratsag utan nem jott el a szulinapi meglepetesbulimra, amit a tobbi baratom szervezett nekem. Kezdetben meg ezt is lenyeltem neki, viszont utana nagyon osszevesztunk es kozolte hogy miattam ment tonkre ez a baratsag. Ugyan kibekultunk, de nem volt ugyanaz semmi. En irtam ra ket naponta a valasz mindig csak egy vagy ket neveto emoji volt. Majd egy honapja ugy dontottem, hogy megvarom, hogy o irjon, ami azota sem tortent meg. Sajnos a baratok jonnek-mennek, ami ellen nem tehetunk semmit. Gondolj arra, hogy o volt a hulye es nem erdemel meg teged. Neki lesz szar, ha nem d*gja mar meg senki, de baratai sem lesznek. Egyebkent ha szeretnel beszelgetni allok rendelkezesedre :)
2017. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaja ismeros...legjobb haverom, aki elvette volna felesegul az elso not, aki hozzaert ugyan ezt csinalta. Dumaltunk meg neha osszefutottunk, de amikor talalkoztunk...ehhh.

Csak a.csajarol magyarazott, meg hogy o felesegul veszi blabla. Volt, hogy egyutt voltunk es azon nyavogott, hogy a csaja otthon van egyedul, es o meg velem, ezert buntudata van...


Szerintem a barati kort sem.erdemes a parokkal vegyiteni. Legyen neked es a parodnak is kulon kore. Nekem pl robbant mar igy szet

2017. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!