Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nem cisnált soha diák munkát?

Figyelt kérdés
Nem az van, hogy lusta lennék dolgozni, de nem vágytam eddig nagyon semmire, hogy meg akarjam venni, bulizni se járok, hogy ott költsem az eddig össze spórolt pénzem.
2018. jún. 6. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem diákmunkáztam
2018. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem szorulsz rá, akkor örülj hogy nem kell. Én az egész egyetemet éjszakás műszak mellett toltam, zombit csinál az emberből. Én amondó vagyok, hogy ha anyagilag nem szükséges, akkor hagyd, max nyáron 1-2 hónapot próbálj ki.
2018. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek, kozepsulit es utana az okj-t nyomtam vegig esti meloval (18elott delutan), szivesen mentem volna egyetemre, de se testileg, se lelkileg nem birtam tovabb. En sem vagytam semmi sokra, csak melegvizre, kajara es vartam mikor sikerul kilepnem a putribol. Buli? Az az volt mikor tudtam rendelni egy pizzat (45cm!!) es a kisboltban venni egy colat hozza.

Viszont nem te vagy az egyetlen, de megeri kiprobalni milyen is dolgozni szerintem. :)

2018. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg anyukám élt, mindig azt mondta, hogy egész életemben dolgozni fogok, amíg tehetem, addig tanuljak, pihenjek. Szegény 1 évet sem volt nyugdíjas és meghalt. Onnantól fenn kellett tartanom magam, de nem hagytam ott az egyetemet sem. Az utolsó 3 évet (5éves suli) munka mellett csináltam. Igazából nem maradtál ki ezzel semmiből. Igaza volt anyukámnak, úgy is le fogod dolgozni az életed,felesleges siettetni.
2018. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Előző, a minap pont hasonló pizzás dolog került szóba nálunk. Mindigy ugyanazt a pizzát eszem, mindig ugyanott és megkérdezték, hogy miért imádom ennyire. Nos az ok az, hogy ha diákként egy ilyenre jutott pénz, úgy éreztem hogy a nirvánában vagyok :) most is ugyanazzal a szertartásossággal, minden falatját kiélvezve szoktam enni :D
2018. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pizzas vagyok, szerintem mundig emlekezni fogok arra, higy az utolso szeletet milyen lassan ettem, a szelevel kezdve.. :D

Azota nem eszek pizzat, raprobaltam, de nem jo visszaemlekezni

2018. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkában valóban csak az a kicsi alamizsna a jó dolog. Nagyon sok dolgot csináltam már. De ilyen megalázó fizikai munkára remélem soha többet nem leszek rászorulva. Az embert csak egy agyhalott droidnak tekintik...


Host munkák és a cipőbolti csicska voltak a legjobbak. Teszkós és spáros árufeltöltő pedig a legrosszabb.


Munkatapasztalatot alig jelent, semmire nem tanítanak meg.

2018. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig még én sem dolgoztam diákmunkán és max. akkor tervezem, ha találok olyan lehetőséget, ami segíthet a tanulmányaiban, legalább egy kicsit kapcsolódik a szakomhoz és ahhoz, amivel foglalkozni szeretnék. Sosem voltam rászorulva, mert szerencsére a szüleim anyagilag is támogatnak (egyébként ők is mindig azt mondták, hogy koncentráljak a tanulásra, hobbimra stb., lesz még időm dolgozni eleget). Illetve van pénzem, amit szülinap, karácsony stb., alkalmából kaptam és összegyűjtöttem az évek alatt, ebből költök hobbira, szórakozásra stb., de az elenyésző összeg (pl. barátokkal időnként beülünk valahova enni-inni, alkalmanként veszek egy könyvet vagy valamit stb.).
2018. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!