Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az ilyen ember?

Milyen az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Baratommal mar egy eve egyutt vagyunk es egyutt elunk.Baratom regen sem volt nagyon joba az anyukajaval mert sokszor tett olyan dolgokat amiket nehez feldolgozni..stb

6evet jart elottem egy lannyal (mar masfel eve vege van annak a kapcsolatnak)Es az oke hogy parszor megkerdeztek rokonok hogy mi lett az elozovel..

De multkor baratom talalkozott az anyjaval es rolam nem is kerdezett,hanem baratom exerol hogy hogy van.

Ez azert eleg rosszul esett mert mar jo ideje együtt vagyunk es mar megszokhattak volna hogy en nem o vagyok.Rolam annyit kerdeznek hogy talaltam e mar munkat.Azt hogy hogy vagyok azt nem.



2018. jún. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
És hogy vagy? Ne búsulj, nem az anyukával jársz.
2018. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az anyos az anyos!
2018. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a saját fia sincs jóban vele, akkor nem olyan meglepő ez. Rá se"bagózz".
2018. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet az érdekli tul van e már az exén a fia, mert aki pl vehemensem ecseteli az exét az nincs tul.

Vagy direkt fel akarja kavarni hogy az exére emlékeztesse, buzditsa, hogy felkavarja az állovozet.

De semmikép nem joindulatbol kérdezi szerintem.

2018. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok lehet. :) Koszonom a valaszokat
2018. jún. 7. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!