Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember a saját lakásában...

Az ember a saját lakásában lehet meztelen egész nap?

Figyelt kérdés

Nem számít közszemérem sértésnek, ha nyáron a nyitott ablakon, ajtón át belátni, vagy este a felkapcsolt lámpák miatt? Pl ha gangos társasházban az egyik lakásban kisgyerekek vannak, a vele szemköztiben meg valaki egyedül lakik és pucérkodik, akkor a gyerekek szülei hívhatnak rá rendőrt, vagy egy ilyen szituban ez ellen nem lehet tenni semmit?


Szerencsére nem történt semmi ilyesmi a környéken, a kérdés csak elméleti. :D



2018. jún. 4. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha férfi vagy maga mutogatás miatt könnyen feljelenthetnek.
2018. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha kiállsz az erkélyre akkor igen, de bent a lakásban nem jelenthetnek fel ezért, ha nem tetszik nekik, ne nézzenek oda ennyi.
2018. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, nem kell odanézni. Mi is hamar megtanultuk, hogy a sarkon lévő földszinti ablakra soha ne nézzünk rá, mert se függöny, se redőny, viszont a konyhában pucéran szokott járkálni a bácsi, aki ott lakik. Éjszaka feloltott villanynál is. Brr... :D
2018. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, akár nyitott ablaknál is. Otthon vagy. És ha valaki ezért megszól, feljelentheted, ne kukkoljon.
2018. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki lesegeti az a hibás, mert kukkol. Ha nem tetszik, ne nézzen oda.
2018. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Ilyen melegben én is így vagyok tavasztól őszig!
2018. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mooti ***** válasza:
97%

Sziasztok


Miért van az, ha egy nõ meztelen otthon, kertben stb, az nem nagyon zavar senkit, de ha egy fêrfi, akkor az már magamutogatás stb.

Mindenki a saját portálján nem lehet önmaga? Nem érezheti jól magát? Ha nyáron valaki têlikabátot akar felvenni, akkor felveheti, aki pedig meztelenül akarja tölteni a mindennapjait az li van rekesztve? Fõleg ha férfi!

Ez nem helyes. Miért prūdek az emberek? Miért nem lehet egymást tisztelni és úgy elfogadni ahogy van?

2018. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen, otthon lehetsz meztelen egész évben.

Én a kertben, udvaron is meztelen szoktam lenni.

Ffi

2018. jún. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Itthon én is mindig meztelen vagyok többnyire.36N
2018. jún. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!