Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti “megmernétek” nézni az...

Ti “megmernétek” nézni az exetek sztoriját instán, amit majd látni is fog?

Figyelt kérdés
Rátaláltam teljesen véletlenül az exemre instagramon. Nem váltunk el túl szépen, nagyon küzdöttem érte. Ennek már 4 éve. Majdnem rábögtem a “sztorijára”, de aztán mégsem, mert nem akarom, h azt gondolja, h még mindig utána epekedem, viszonta azért kíváncsi vagyok🙈😁 Ti megnéznétek egy “kit érdekel, h mit gondol?” alapul? (A kérdés csak közvélemény kutatás, nem a problémám közé sorolandó)
2018. jún. 6. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráböktem* bocsii :)
2018. jún. 6. 19:35
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telóról írok :)
2018. jún. 6. 19:35
 3/7 October15 ***** válasza:

Exemmel nem volt ilyen problémám de volt egy barátom nevezzük most Alexandrának -leginkább azért mert így hívták és mert szeretem ezt a poént elsütni.- neki van egy blogja amit hát kb szökő évente de frissít és meh én elszoktam olvasni, hogy mit ír. [Nem személyes dolgokról szól.] Ez van alkalmanként eszembe jut és megnézem + baromi jó stílusban ír. :D


26F

2018. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, ha kíváncsi vagy! Nincs ebben semmi rossz! :)
2018. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló: És a blogot látja, h ki olvassa? Mert az én esetemnél ez a lényeg, h meglátná, h megnéztem :)
2018. jún. 6. 20:33
 6/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: Én is így gondolom, de hmmmm. Azért picit nehéz :D
2018. jún. 6. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
4 év sok idő, én megnézném.
2018. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!