Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tud még értékes lenni manapság...

Tud még értékes lenni manapság, ha egy pasi házias vagy inkább gáz?

Figyelt kérdés

Mivel többnyire egyedül élek és jelenleg nincs barátnőm, nyilván minden házimunka rám hárul, ami nem kevés idő, ha kicsit is igényes az ember.

Lehet én mozgok rossz körökben, de ha feljön ez a téma egy csajnál, akkor furán néznek meg elég érdektelenek.

Lassan már nem tudom megemlítsem-e vagy ettől csak férfiatlannak tartanak.


2018. jún. 7. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Már miért lenne gáz, ha az ember elvégzi a saját házimunkáját? Bár lehet, hogy a te köreidben alap a házvezetőnő vagy takarítónő...


Semmi férfiatlan nincs ebben, ahogy egy nőt sem tesz kevésbé nővé, ha fát hasogat meg ilyenek. Amit meg kell csinálni, azt meg kell csinálni.

2018. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Értékes.
2018. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy milyen férfi vagy alapból, hogy nézel ki. Én hiába vagyok házias, hiába élek önállóan, ha ronda vagyok mint a bűn és a kutya nem áll velem szóba.
2018. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem alap elvárás mindenki felé, hogy csináljon házimunkát.


Egy kapcsolaton belül egyenlő arányban kell megosztani a házimunkát. Már nem őskorban vagyunk, hogy apa dolgozik, anya meg gyerekeket nevel, háztartást vezet...

2018. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha meg fozni is tudsz,akkor nincs hiba :D
2018. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne gáz? Biztos hogy tényleg furán néztek a lányok vagy hogy emiatt néztek rád furán?


Én amikor elmondom egy lánynak hogy szoktam főzni, akkor megdícsér. Nem egyszer meg azt mondja hogy akkor jó, mert ő meg nem tud.

2018. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
Ez egy pozítiv dolog szerintem. Ebbe nincs semmi gáz.
2018. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolút pozitív..
2018. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gáz, soha nem kezdenék olyan férfival, aki tisztán tartja a környezetét. Csak olyan jöhet szóba, akinél már patkányok rohangásznak a lakásban és 6 éve mosatlan edények rohadnak a mosogatóban, mert egész eddig arra várt, hogy végre legyen asszony, aki elmosogat.
2018. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!