Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi "magányos farkas" tipusu pasi? Nekik tényleg nem számítanak a párkapcsolatok csak saját maguk?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mert csak saját maguk számítanak hanem a nők igényei szálltak a magasba és így hogy a francba legyen párkapcsolatuk ha kicsit is nem vagy jóképű akkor már nem vagy jó + így folyamatosan veszik el az önbizalmukat ami szintén rásegít egy lapáttal hogy egyedül vannak.
2015. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
mert a lányok visszautasítják őket, így kényszerből lesznek ilyenek, vagy pedig ők döntik el hogy akkor ilyenek lesznek
2015. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utasítanám vissza a következő fiút, ha a szándékai tiszták. Nincsenek nagy igényeim, csak egy rendes srácot szeretnék, aki tudna szeretni engem és én is őt. Nem csak a külső számít, sőt, az inkább annyira nem is fontos a belsőhöz képest.
2015. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hármas!

Kár hogy senki nem gondolja így. Ha egy ronda srác lenne, kvajó belsővel, akkoris leszarnàd, hidd el.

Kérdező!

Ha nem 10 srác jutna egy csajra, talán nem lennénk ilyen magányosak :/

Pozítiv, tápláló kapcsolatot egy fiúnak manapság nehéz találni. Főleg ha ronda.

2015. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
több olyan gondolkodású kellene mint a 3as, csak ennyi a hozzáfűznivalóm.
2015. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg nem a külső az elsődleges szempont, és hidd el voltam már együtt olyan fiúval, aki nem mondható helyesnek, és mégis remekül éreztem magam vele, ezért nem is ítélek külső alapján.
2015. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a mai nők annyira igényesek meg minden, hogy semmi sem jó nekik. Így normális, hogy egy idő után a pasiknak elmegy az önbizalmuk, ha senki sem képes értékelni őket. Tisztelet persze a kivételnek, de ebből sajnos már nagyon kevés van, és egyre fogy....
2015. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért? Kérlek szépen, kedves kérdező: a normális srácokat a barát-zónába küldik a lányok. Vagy pedig valami hülye kifogással visszautasítják (jó esetben, rossz esetben pedig kegyetlenül megmondják, hogy olyan személy vagy, akivel még csak egy térben sem akarnak lenni)... Ezek miatt pedig az önbizalmunk tudod, hogy hol lesz? A béka feneke alatt... És minél több kikosarazásban lesz részünk, annál lejjebb megy az önbizalmunk... Csak azért, mert a lányoknak nagyok az igényei vagy annyira vagyunk normálisak, hogy barátként tekintenek ránk és ha kell valami, rögtön rohannak hozzánk sírni... Nem önszántunkból választottuk ezt az utat, hanem azért, mert ilyenekben volt/van/lesz részünk... :/ 19/f
2015. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is ilyen vagyok, nincs szükségem sok barátra, jelenleg nincs is, mivel most kergették el a hülye páwás gyerekek az utolsót is... mindegy, annyira nem hiányzik, de am pl én azért akarok barátnőt, barátokra nincs szükségem de társa azért van... meg szeretek egyedül lenni, de ha egy lányba belezúgok akkor vele is szeretek eggyütt lenni... 16/f
2016. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert itt vagyok az egyetemen, és nem bulizok meg csajozok, hanem TANULOK, igen fontosabbnak tartom, mint az ellenkező nemmel való... Szval ja
2016. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!