Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy topmodell kinezetu not...

Egy topmodell kinezetu not komolyan vennenek az emberek, mint politikust?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha talpraesett, szerintem lenne rá esély.
2018. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány, ha az okosság és talpraesettség mellé szép is valaki. Miért ne? Nekem nem lenne ellene kifogásom, ha jól politizál. (Bár olyan ember mostanában nem nagyon van.)

Mielőtt elfogultsággal vádolnátok, én is nő vagyok.

2018. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, hogy melyik országról beszélünk...
2018. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk pl. Oroszorszag:)
2018. jún. 12. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ott esélyes lehet.
2018. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van olyan ember, aki már csak azért sem venné komolyan, mert nő.

Egyébként meg sztem átlagembereknél attól függ a dolog, hogy oké, hogy topmodell kinézetű, de az alap kinézetében, vagy a ráaggatott külsőségekben is? Ha teszem azt, egy Gisele Bündchen jellegű külsővel rendelkező nő szolid sminkkel visszafogott, nem magamutogató, nem túlcsicsás, túldivatos ruhákban elindulna egy választáson, nem lenne akkora hátrányban. De ha ehhez bulismink, vörös rúzs, cuppanós dekoltált miniruha, brutál magas tűsarkú cipő, felfújt száj, nagy műmell stb. járul, akkor az emberek többsége azt fogja hinni, hogy felszínes és nem gondolkodik a valós problémákon.

2018. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

En is ezt gondolom, ilyen teruleten nem nagyon veszik komolyan noket, legalabbis szerintem.

Giseletol en kicsit eroteljesebb kisugarzasu fajta nore gondoltam, pl. Adriana Lima vagy Irina Shayk:)

2018. jún. 13. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Attól, hogy "topmodell kinezetű", még lehet lehet értelmes, kepzett, hozzáértő, stb.
2018. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na persze, alighanem "hatrannyal indulna" a politikaban, épp a kinezete, meg az emberek előítéletei miatt.
2018. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!