Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van összefüggés a külső és a...

Van összefüggés a külső és a személyiség között?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Igen. A külsőd alapján teljesen más emberi interactióid és kapcsolataid lehetnek.


Pl.: Egy izmos jóképű fiúhoz oda mennek a látok és neki sem esik nehezése a lányokkal beszélni, mert általában ha nem is jár sikerrel nem küldik el bunkón.


Emiatt sokkal magabiztosabb ami élete minden szinterére kihat, ami ugyan úgy formája a személyiségét.

2018. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lányok*
2018. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, mire gondolsz pontosan külső alatt, öltözködés, vagy alapból ahogy kinéz az ember. De egyébként szerintem igen, pl ha alaki sportos, fitt, látszik, hogy törődik magával, energikusabb is, általában vidámabbak is. Én sokszor külső alapján "ítélek meg " embereket. És be is jön. Mármint nem kell negatívra gondolni, csupán az öltözködés, testtartás eleve árulkodó, a mozgása is. Plusz az emberek jellemét sokszor befolyásolja az, hogyan néznek ki. Így nőnek fel, és úgy is alakítják magukat, ahogy tudják, hogy kinlznek. Persze vannak éles ellentétek is, van, hogy egy teljesen szép, szinte tökéletes külsejű ember visszahúzódó, vagy épp nem kedves, és van fordítva is. Szerintem ezért az esetek 70%ban igen.
2018. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem elég erős az összefüggés, mivel jelentős részben a külseje alapján ítélik meg az embert, pláne az ellenkező neműek. Külsőtől függően egész más behatásokat kap az ember az életben, így másabbá válik a személyisége is.
2018. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nincs...
2018. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Közvetlen összefüggés nincs. Aki külsőre kicsit sem vonzó, az belsőre még lehet az. Ugyanígy, lehet valaki barmilyen szép külsőre, attól meg belül "rohadhat".
2018. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a sablon embereknél
2018. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó, nem lehet egyértelműen meghatározni, mert pl.: van tutyi-mutyi öltönyös egyén, és van, átlagos kinézetű ember, aki mégis pszichopata. De van rocker kinézetű, totál normális ember, és van valamilyen betegségben szenvedőnek kinéző ember (pl.: mert nagyon vékony), akinek szintén semmi baja sincsen, csak mondjuk olyan a testalkata.
2018. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 naphtha ***** válasza:

Ha úgy akarod van. Rajtad múlik, hogy erre fókuszálsz-e. Összetett dolog a személyiség, rengeteg dolog befolyásolja.

Van ismerősöm aki világ életében csúnya volt, de olyan magabiztos stílusa van, hogy simán kompenzálja.

Meg van olyan is akin látszik, hogy rommá kritizálja magát a tükör előtt, így veszti el az igazi szépséget.

Egy csinos ember is lehet csúnya, ha olyan kisugárzása van, mint egy agyhalott zombinak.

2018. jún. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!