Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész szünetben...

Mit csináljak egész szünetben egyedül? 16/L

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném, hogy suliban egy csomó gyerekkel jóba vagyok, de egyiküket sem hívom barátnak, mert nem azok. Ja, és még annyit, hogy nekem így tökéletes, nem akarok barátokat, saját magam társaságát élvezem a legjobban.


Kétszer fogok menni nyaralni szülőkkel (3, illetve 5 naposak lesznek), de majd csak július végén, illetve augusztus közepén. Van egy bátyám, de ő nem foglalkozik velem. Táborba nem megyek, már csak egy nagyszülőm él, de ő már idős, beteg ember, csak púp lennék a hátán. Ami még "elősegíti" a helyzetet, hogy egy óriási paneltömbben lakok, nincs kert, hogy ott lehessen bármit is csinálni. Strandra, fürdeni nem szeretek járni. Bulizni, piálni és kocsmákba járni nem szeretek és nem is szoktam.


Már kilátásban van olyan, hogy körbebicajozom a környéket, elmegyek futni, napfelkeltét, napnyugtát fogok nézni, legalább 5 könyvet el akarok olvasni, stb., de ezek nem fognak 2,5 hónapra lekötni.

Egyvalaki lenne, akivel nagyon szívesen tölteném az időm, az a valaki méghozzá egy fiatal felnőtt srác, de ő nem akar tudomást venni rólam, szóval a dolog tárgytalan.


Szeretném hasznosan eltölteni az időmet, kihasználni a szünet adta lehetőségeket, de igazán semmilyen ötlet nem jut eszembe.

Tudnátok segíteni ebben?


2018. jún. 15. 20:23
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Menj diákmunkára, tanulj nyelvet, kezdj bele valami hobbiba amire eddig nem volt időd, menj állatmenhelyre önkéntesnek, stb.
2018. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A fiatal felnőtteknek amúgy sem lennél partner 16 éves kislányként.
2018. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én azzal töltöttem a nyaraim hogy kijátszottam a lelkem éjjel nappal, általában hajnal 4-5 körüli "lefekvéssel".
2018. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

2000 db-os puzzle

A srác ha nem akar tudomást venni rólad próbálj meg vele akkor te kapcsolatot teremteni. Ha nem jön össze hát akkor nem, te megpróbáltad.

2018. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Segíts otthon a házimunkában, tanulj meg főzni/sütni. Keress sorozatokat, azokat napokig lehet darálni, és az angolod is fejlődik. Ha végignézed a Trónok harcát, el is ment egy heted, vagy ami épp tetszik.
2018. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg szabad kérdezni, hogy miért nem szeretnél barátokat?

Mármint mindenki vágyik az egyedüllétre néha. De mindig már kicsit túlzás.

Ahogy az a srác bejön neked és szívesen lennél vele, úgy egy baráttal/barátnővel is jól ellehetnél.

Akár sorozatokat néztek, ha olyan az idő vagy nincs kedv kimozdulni.

De alapból a biciklizés, napfelkelte stb is jobb/szórakoztatóbb lehet társaságban. A nevetés pedig elmaradhatatlan, biztos tudod, de nagyon jót tesz a léleknek. Egyedül viszont nem fogsz tudni jókat nevetni. S az élményt is jó megosztank másokkal. :) Remélem segítettem ezzel a pár sorral.

2018. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!