Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül vagyok és...

Nagyon egyedül vagyok és voltam mindig is egész életemben és ezt senki se érti meg.3. nevelőszülőknél vagyok saját családom szegény?

Figyelt kérdés
Nyilván bennem is van hiba de valaki leirná nekem hogyan irjam le facen hogy nem jo barátok? És nem kéne elítélni ha nem ismernek? Iskolába minden ok nélkül kikezdtek velem bántottak. Nem tudtam ez ellen tenni. És van aki másoknak jobban hisz mint nekem
2018. máj. 31. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a kérdés? Vagy csak beszelgetnél? Miért harmadik nevelőszülők? Hány éves vagy? Fiú, lány? A vér szerinti családodat ismered?
2018. máj. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy valaki segitsen hogyan érthetném meg egyes emberekkel hogy attól mert nincsennek barátaim vagy nehéz életem van nem vagyok rossz ember. Engem mindig elítéltek anélkül hogy ismernének. És mások is hülyeségez momdanak a közös ismerősünknek ő meg jobban hisz mekik mimt akit régebb óta ismer. 19 éves fiu vagyok
2018. máj. 31. 07:23
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lennél rossz ember, kérdező?
2018. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert sokan azt hiszik. Na meg vannak ismerőseim akik nehezen fogjak fel nekem nincs kedvem a hülyeségeikhez nagyon gyerekesek. És a kozos ismerősünknek is máshogy állítanak be. Egymást is kibeszélik hazudnak egymásnak.
2018. máj. 31. 13:08
 6/8 anonim válasza:
Neked gyerekesnek tünik az ö viselkedésük mert neked sokkal nehezebb életed van és volt is mindig ezért nincs kedved ahhoz amit ök szórakoztatónak találnak, a legtöbb ilyen korú fiatal még gondtalan, nem tudja milyen igazából az élet te viszont már tudod és ezért megkomolyodtál. Vannak biztosan hozzád hasonló gondolkodású fiatalok is, az ö társaságukat próbáld keresni. Nevelöszülök milyenek? velük nem lehetne jobb kapcsolatot kialakítani, hogy ne érezd magad egyedül?
2018. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem tudom kialakítani ígyis küldenének dunántulra jobb megélhetőség reményében. Sokszor ők se értenek meg
2018. jún. 6. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ide tartozik, de próbálj meg helyesebb írni.


Minden bántalmazás ellen tudsz tenni.


Facebookon ne beszélj meg ilyen dolgokat.

Ha nem tetszik a viselkedésük, akkor hagyd őket ott, ahol vannak.

2019. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!