Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen profilképet...

Szerintetek milyen profilképet célszerű feltölteni közösségi oldalakra? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem ez életem legnagyobb problémája és nem is a neten élem az életemet vagy ilyesmi, csak komolyan érdekel, hogy mégis kinek mi erről a véleménye. Eddig soha nem volt profilképem, mert valahogy nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget és nem is szoktam magam fozótni vagy fényképezkedni. Nem is igazán vannak rólam képek, mert a családban és baráti körben sem túl nagy szokás egymást vagy együtt fényképegetni. Ugyanakkor most már úgy érzem, hogy jó lenne legalább egy profilképet feltöltenem magamról. Gondolkodtam rajta és azért új ismerősöknek könnyebb megtalálni, ha kép is van rólam és nekem is könnyebb lenne (pl. új ismerősökkel vagy csoportokban), mert szerintem az emberek nagyobb bizalommal kezelnek, ha látnak is. Sokan hajlamosak azt gondolni, hogy, ha nincsen képed, akkor az egy kamu profil lehet vagy valami zaklató stb., aki nem akarja felvállalni magát vagy ilyesmi.


Viszont, ha már lesz egy képem, akkor valami normálisabbat, igényesebbet szeretnék. Tehát az oké, hogy pl. nem a koszos fürdőszoba tükörben fogom magamat fényképezgetni a száradó ruhákkal a háttérben, de azt sem szeretném, ha túl mű, erőltetett vagy beállított lenne.


2018. jún. 15. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy sima szelfi van, amit a fehér szekrényem előtt csináltam. Pici smink, halvány mosoly, egy kis finomítás Snapseeddel, és teljesen jó a kép.

De szerintem bármilyen kép jó, amin látszik az arcod.

2018. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan képet válassz, amin teljesen meg vagy elégedve azzal, ahogy kinézel. Az se baj, ha megkérsz valakit, hogy csináljon rólad pár képet, közben "pózolgatsz" stb. Aztán ahogy érzed, ha úgy gondolod egész alakos jobb lenne akkor olyat kérsz, ha pl csak felsőtest + fej akkor meg olyat (de le is tudod vágni a képről az alsó tested). Próbálj meg mosolyogni, ezzel együtt természetesen viselkedni, illetve a háttér is legyen igényes, de természetes. Ez igaz akkor is, ha szelfit/tükörszelfit csinálsz magadról.

Remélem tudtam segíteni.:)

2018. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondok mást: nekem profi, ráadásul szakmai képem van. Vizuális szakma, nem árt adni a megjelenésre. (Van frissebb képem is, csak azon úgy nézek ki, mint egy rock sztár - attól maximum a modell megkereséseim szaporodnának :D )


A pózolásról meg annyit tudj, hogy nem áll jól mindenkinek. Ha nem vagy őszinte, nem tudsz feloldódni a kamera előtt, akkor érdemes egy harmadik társat behívni, aki mellett meg tudsz feledkezni arról, hogy jaj, itt most fotóznak.

2018. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit távolabbi kép, a földön ülök egy csomó virággal mögöttem/felettem, és mosolygok.


Kicsit túl világos, de a többit sajna kicsit elszúrtuk... :D

Ez van, megfelel, majd ha lesz értelmesebb kép, talán leváltom.

2018. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Én a profilképemen egy tóban fürdök, csak az arcom fele látszik és a testem a víz alatt, meg a hajam, ahogy lebeg. Azon kívül pedig fotózunk gyakran, egymást is barátokkal, pózolt és természetes képek is. A mostani képem is természetes, videózott a barátom, és ahogy megállítottam, jól nézett ki:D

Szóval kezdd el fotózgatni magadat és egyszer csak lesz, ami tetszik. ÉS CSALÁDDAL, BARÁTOKKAL IS FOTÓZZÁTOK EGYMÁST, nem győzöm hangsúlyozni embereknek, hogy fotózzák a szeretteiket, nagyon fontos, szép emlékek és hatalmas luxus ebben a korban élni, mikor bárki bárhol bármikor fotózhat. Nem csak akkor, mikor szépen ki vannak öltözve és mosolyognak. A kedvenc képem a nagymamámról, ahogy leveszöldséget hámoz a stokin ülve a konyhában, mindig így fogok emlékezni rá, akkor is, ha ő jobban szeretné, hogy az elsőbálozó képe jusson eszembe. Mert akkoriban a bálon is csak egy kép készült, ha készült. Szóval használd ki! Ne szégyellj szelfizni sem.

2018. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!