Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Moért ennyire undorító?

Moért ennyire undorító?

Figyelt kérdés

Visszahallottam ,hogy egy csajszi,aki ha találkozunk mindig teszi az agyát a páromnak..meg persze mindenkinek,főleg akinek f.rka van azt szajkózza másoknak,hogy nekem egyáltalán nincs is jobb testem,mert lapos a fenekem..ennyire h.lye legyen egy felnőtt nö

......

Ez komoly??

Én komolyan nem értem ezt,miért okoz ez neki örömet,tény és való akármit csinálok nem lesz nagy fenekem,de mi visz rá másokat,hogy ezzel foglalkozzon??

Olyan mintha irigy lenne,hogy nem mindenkinek ő kell és nem akarja feldolgozni,kisebbségo komplexusa lenne,vagy miért velem foglalkozik?

Én sem bántom őt,pedig elég puhos...mégsem mondanám rá soha másnak..

Miért csinálják ezt felnőtt emberek??


2018. jún. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkell fogni a hajánál azt fel kell mosni vele az utcát. Azt majd megtanulja kivel szórakoztassa magát. Gondolom valami rosz fas szcimbáló lehet azt rávan állva minden jött mentre. Amúgy a párod miért nem oltja le??
2018. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én azt nem értem hogy ez a kérdés hogy jön ide, ebbe a szépség-divat kategóriába???
2018. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasson meg a tény hogy lehet hogy nem vagy szebb de legalább nem kell egy büdös k..vának lenned hogy valaki felfigyeljen rád.
2018. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hálát adok az égnek, hogy nem a suttyó rétegbe születtem.
2018. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam szebbnek,de szerintem ez a viselkedés nagyon eltorzíja a legszebb nőt is..igazság szerint 0 önbizalmam sincs,de ha egymás mellé állnánk ,akkor bizony elég vicces lenne,miért ragad le egy nő a másikon,miért keres rajta hibát?

Én sem szólom le,és a háta mögött sem beszélem ki ,hogy ilyen vagy olyan,pedig hát elég hordó alkat. Miért kell,mire jó ez?

Szerintem kisebbségi komplexus,azt akarja éreztetni meg belém szugerálni,hogy jobb nálam és mindenkinél..

2018. jún. 18. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!