Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Undorító, ha egy lánynak...

Fiúk! Undorító, ha egy lánynak szőrös a karja?

Figyelt kérdés
Szőrösek a karjaim. Nem apró, vékony, szőke pihék, hanem rendes sötét, hosszú szőr (nincsen semmilyen betegségem, ez normális, nekem egyszerűen minden szőröm ilyen). Az epilátort, gyantát nem bírja a bőröm, csúnyán bevörösödik, begennyesedik tőle és fáj, csúnya, nagyon sok idő mire meggyógyul. Borotvával még úgy ahogy elmegy, viszont kb. két napig tart, utána már látszik ahogyan nő vissza mert a bőröm jó fehér, a szőröm pedig sötétbarna és ugye szúr is. Gondoltam már rá, hogy visszanövesztem és kiszőkítem, de nem tudom, hogy annak lenne-e bármi értelme mert attól még ugyanúgy ott lesz és szerintem ugyanúgy látszódna is... Szóval igazából akármit csinálok vele, mindenképpen látszódik. Szerintetek ez undorító vagy nem zavarna?
2017. jún. 24. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem de ez csak az én saját véleményem hogy szerintem hagyd vissza nőni és ne babráld.

(Nekem személy szerint még tetszik is)

30F

2017. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp a hófehér és szőrös karú lányok tetszenek. Komolyan.
2017. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez a helyzet,erős, sűrű a karszőröm.Egy napig sima, aztán látszik és szúrós ha borotválom. Most úgy félig van kinövesztve,1-1,5 centi hosszú,de fekete és nagyon látszik. Többen is mondták már, hogy "nagyon szőrös"
2017. jún. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy ápolt vagy, nem hiszem hogy ez gondot okoz a pasiknál.

Ez egy természetes dolog, ma már a teljes csupaszság sem divat.


N

2017. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!