Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is unatkozik nyáron?

Más is unatkozik nyáron?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni?

2018. jún. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok barátokat szerezni ami több kevesebb, de inkább kevesebb sikerrel jár. Most 2 igaz baráttal és több nagyon kedves ismerőssel vágok neki a nyárnak, de így is neten keresek normális embereket akik megertenek (többek közt ott is)
2018. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
meló, narkó
2018. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincsenek barátaim, így kénytelen vagyok a saját társaságommal beérni. Rajzolok, olvasok, filmet nézek, zenét hallgatok stb.
2018. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
Nem. Imádom a nyarat, főleg így hogy leérettségiztem.:)
2018. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem használd ki a nyarat meg azt hogy diák vagy és egész nyáron szünet van neked. Ha egyszer felnősz és elkezdesz dolgozni utána már soha többet az életben nem lesz ennyi szabadidőd. Meg nem lesz ilyen gondtalan az életed. Szerintem járj el helyekre ha nincsenek barátaid akkor is, és haverkodj szimpatikus emberekel.
2018. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Én nem fogok unatkozni yd
2018. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért unatkozni nem fogok. 😃

Fel szoktam találni magam, mindig. Pl most gyk-zok 😃


Általában egyedül vagyok, vagy rokonokkal. Igyekszem barátkozni, de nehéz dolog az introvertáltként 😃

Úgyhogy boldogítom a tesómat, unokatesókat 😃

2018. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!