Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok! Fiúk! Van aki magányos...

Bit123bit kérdése:

Lányok! Fiúk! Van aki magányosan tölti a nyarat? Illetve unatkozik nyáron?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdődött el a nyári szünet, de jobban unatkozok mint máskor, sőt valahogy állandóan fáradt is vagyok.. Arról meg nem is beszélve hogy rettenetesen magányosnak érzem magam.. Szóval van rajtam kívül még aki most, vagy az egész nyarat unalmasan, és magányosan fogja tölteni? Kort is írjatok.. :) 18/F

2017. jún. 24. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Az egész életemet. 16F
2017. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Hétköznap dolgozom, 2 műszakban. Ráadásul nem a szülővárosomban, hanem Fehérváron. Itt gyakorlatilag senkit nem ismerek, szóval mondhatni ilyenkor magányos vagyok.

Hétvégente járok itthonról haza.:D Ott vannak barátaim és csináljuk a programokat ,de jó lenne itt is hamar megismerkedni pár korombelivel. Munkahelyen nem nagyon vannak.

19F

2017. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
olyan szinten magányosan hogy nincs kivel találkozzak pedig Pesti vagyok..de olyan szinten nem hogy pl neten barátommal tudok beszélgetni meg akik távoli barátok..de vágynék arra hogy találkozhassak új emberekkel akár baráti akár randi téren is! 27/F
2017. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most érettségizek,de amint vége biztosan a nyár jelentős része magányban fog telni..

18/L

2017. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..! :)
2017. jún. 24. 14:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát barátaim nincsenek, a napjaim úgy telnek, hogy a bátyám napi kb. 5 órát tanul velem németet, mert szeretnék augusztusban nyelvvizsgát és még csak B1-en vagyok. Ezen kívül gyakorizok, tévézek, olvasok, néha kutyát sétáltatok - persze csak este merészkedek ki a házból -, napi kb. 5 percet eszperantót tanulok duolingo-val és néha a családdal elmegyünk a helyi strandra vagy egy cukrászdába/étterembe. Nekem ez így tökéletes.


15/L

2017. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az egész életem magányos volt és az is marad. Rajtam csak a csoda segít. 26/F
2017. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én inkább depiben töltöm a nyaram nagyrészét. Szóval inkább unatkoznék.
2017. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mogyesz snapsz ***** válasza:
Sosem vagyok magányos mert a depresszióm mindig velem van.....22f
2017. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én. Barátaim vannak, de akivel szívesen tölteném, másik országban van, a többivel néha találkozom, de vagy olvasok, vagy fekszek. Most is úgy érzem mindjárt meghalok az unalomtól, de kedvem sincs semmihez.

17/L

2017. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!