Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dancsó Péter szerintetek jó...

Zsattila kérdése:

Dancsó Péter szerintetek jó videós?

Figyelt kérdés
Szerintem jó videós.

#Attila #kancsó #Zsattila
2018. jún. 19. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Ki az a Dancsó Péter?:D
2018. jún. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Én fél év alatt néztem meg kb. 10 évnyi Dancsót, úgy hogy előtte azt se tudtam, hogy vannak ilyen emberek akik feltöltenek magukról videókat. Még nem láttam ilyen gyorsan felnőni embert, olyan volt mint mikor fényképeken mutatnak be éveket, csak itt a személyiségváltozás is látszott. Pont az az időszak, 20-30 éves kor között mikor látványos dolgok történnek. Amúgy ezért vacak szerepelni egy embernek, mert fel lehet boncolni egy gyakorikérdések oldalon mint egy kísérleti egeret... Ja hogy milyen videós? Miért azt honnan lehet tudni? Hogy döntitek el? Nekem tetszettek azok a videók ahol a technikai részekről beszélt, sokkal érdekesebbek voltak mint amiket most csinál. Igaz ehhez lényegesen kevesebb energiabefektetés kell és ugyanúgy nézik. Én is. Annyira már nem is érdekel, de talán abban reménykedek 10-ből 1x vicces lesz. Megélhetési videós :D Ha emellett olyat is csinál amit szeret (mert szerintem videózni már nem) akkor nem lehet olyan rossz. De nem tudom szakmailag milyennek számít.
2018. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2%
Igen, szerintem kenytheone nagyon jó videós. Igényes videókat készít, jó a humorérzéke, plusz látom rajta, hogy egy élhetőbb világért küzd, mindezeket becsülöm.
2018. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%

:DDD most látom a neved xdd adom Zsattila :DDD

Szerintem nagyon jó videós, nem régen fedeztem fel, és úgy ezt az egészet,hogy sokan ebből élnek,hogy videókat töltenek fel magukról. A magyarok között ő a legjobb és szerintem külföldön is szeretnék,ha angolul lenne.

Vannak rosszabb videó is amiket már én érzek kellemetlenül rossznak,de azért ugyanolyan arányban vannak nagyon jó tartalmai is,sőt inkább több a hó,mint a rossz.

2018. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Régebben volt pár jó videója, de gagyi lett. Btw valamennyire ismerem, eléggé elszállt mamapicifia, sajnos a haveri köre az meg még gázabb, de ez nem releváns.
2018. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Legalábbis ma nem. Nagyon jól kezdte, nem értem, miért kellett erre a 14 éves színvonalra lemenni. A mai videói értékelhetetlenek. Régen viszont atomkirály volt.
2018. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%

[link] Péter? Az utóbbi időben RANT videós lett.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__8..

2018. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
33%
Nem tudom ki hogy van vele de én az új stílusát jobban szeretem😊
2018. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem nagyon jó videós! Tetszik amit csinál, ahogy előadja. Arról nem beszélve, hogy minden videója igényes, nem pedig egy összecsapott f#s.

Na meg azért nem csúnya... 😍

2018. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
33%
Nagyon birom Dancshow-t, legalább 1 videótmegnézek évente tőle!!!
2018. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!