Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én még csak most jöttem rá ki...

Én még csak most jöttem rá ki ez a Dancsó Péter, ezek szerint le vagyok maradva mint a borravaló?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mivel én azt sem tudom, ki az, sőt, nem is érdekel, szerintem nem vagy lemaradva semmiről.
2018. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kellett kerdezned biztos nem stimmel valami.
2018. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez maximum 21 éves korig lehet "ciki", de ha értelmes vagy, akkor korábbi életkorban is át tudsz lépni ezen a "hatalmas" problémán :D
2018. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy ő az egyik, ha nem a legnagyobb magyar youtube-os, de ettől még nem kötelező ismerni, nem társadalmi elvárás. Én pont "ismerem" de a legtöbb videóssal én se vagyok tisztában akiket a fiatalok felkaptak. 23 éves vagyok, nem érzem ettől kevesebbnek magam és nem érdekel hogy ki mit néz, ha ajánlanak valamit akkor megnézem aztán eldöntöm hogy tetszik-e vagy sem. Nem értem miért merül fel valakiben ez a kérdés. Mindenki a másikkal próbál lépést tartani. Ha 10 hülye szerint jó valami, akkor az összes többi ember is nézni fogja mert most az a menő
2018. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Röviden: igen.


Persze nem kötelező ismerni, egy életkor után az ember természetesen egyre jobban lemarad a jelenkori világtól. Ez a világ rendje.

2018. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nemsokára ismét "aktuális" leszel, mert elfelejtik szegény párát...
2018. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én most tudtam meg, hogy jútúbkás. Eddig azt hittem, politikus.


De én fiatalon sem vágtam a magyar hírességeket. Nem veszítek semmit.

2018. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is csak nem rég kezdtem nézni. A tévé évek óta halál unalmas... de van Dancsó, meg Hollywood Hírügynökség, meg Puzsér... számomra ez azt jelenti, van remény. :)
2018. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Puzsér...lol. Félműveltek mentsvára.
2018. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hallod, én a felének a felét sem vállalom magamra :D de nem is ez a lényeg.
2018. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!