Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az érettsegi eredményhirdetésr...

Az érettsegi eredményhirdetésre muszàj fekete-fehérben menni?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, már nem vagyok középiskolás csak kellett még csinálnom egy érettségit. Az érettségire fekete szoknyában voltam egy fehér blúzzal, de nagyon nem szeretem és szívesebben mennék valami más színű (pl. barack, menta, bézs), de csinos blézerben, blúzban, nadrágban.
2018. jún. 20. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Abban mész, amiben akarsz, nem fognak megverni, reggel nem fog ott állni melletted a tükör előtt a vizsgabiztos, ellenőrizendő hogy mit veszel fel :D
2018. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én úgy vélem, intelligens emberek között te (szükség esetén) meg tudod indokolni a döntésedet, a másik fél pedig ennek tudatában tud véleményt alkotni.


Azt még meg tudom érteni, hogy magánál a megírásnál nagyon egységesítik a dolgokat, de "eredményhírdetésnél" nem hiszem, hogy pusztán a viselt ruha színe miatt botrányt követnél el.


Személy szerint én a megírásnál sem a klasszikus fekete-fehérben voltam. Persze öltönyben, nem a ruházat tért el, csak a színpaletta csúszott félre kicsit. És nem volt belőle gond... Egyébként nem azért tért el a ruhám színezete, mert annyira különleges akarok lenni, hanem mert az a kib..szott öltöny meg ing egyedül abban a színben nézett ki ízlésesen.


Szóval szerintem fontosabb az öltözeteden az esztétikus megjelenés, mint az, hogy milyen színű.

2018. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!