Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem le?

Hogyan vezessem le?

Figyelt kérdés

Mostanában túlságosan felgyülemlett bennem a múltban történt tragédia, amitől depresszióban szenvedek egy ideje. Jelenleg egyszerre van tombolhatnékom és sírhatnékom, és nem tudom hogy kezeljem a kettőt. Erősnek akarok mutatkozni a lassan két éves kisfiam mellett, nem akarok rajta levezetni semmi indulatot vagy érzelmet. Ma már elbőgtem magam többször is, de a feszültséget nem tudom hogy vezessem le. Hajlamos vagyok sajnos a párommal minden hülyeség miatt vitába keveredni, holott szegénykém nem csinált semmi súlyos bűnt, aztán sírva fakadok és én kérek tőle bocsánatot és ki szeretném engesztelni. Eddig próbáltam sorozatokkal lekötni magam, lakás rendezéssel takarítással sütés főzéssel, de mostanában egyik sem segít.

Kérlek adjatok tippeket, mi az ami jó feszültség levezető, amit tudok anélkül csinálni, hogy bárkit megbántanék.



2018. jún. 20. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj ki futni, és fuss amíg bírsz.
2018. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Metal zene+futás. Jéghideg zuhany. En is sik ideg vagyok épp most indulok leonteni magam jéghideg vízzel.23L
2018. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!