Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel vezessem le a dühömet?...

Mivel vezessem le a dühömet? Kérlek adjatok ötleteket, mert nagyon rossz ez a tehetetlenség.

Figyelt kérdés
Kipróbáltam,hogy zenét hallgattam,de ettől csak még idegesebb lettem,aludni nem tudok,próbáltam edzeni egy kicsit,de nem segített. Ötletek?
2014. júl. 15. 22:58
 1/6 anonim válasza:
counter strike :) amúgy pedig a meditáció is segíthet
2014. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várok még válaszokat,ha esetleg van valakinek valami ötlete.
2014. júl. 15. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Törj össze valamit. Hajíts el egy tányért vagy akármi, ha van boxzsákod dühöngd ki magad azon.
2014. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Törni nem szeretnék,de lehet,hogy az lesz. Boxzsákom meg nincsen.
2014. júl. 15. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Kalapáld el a gyökeret egy rozsdás vascsővel, az segít.
2014. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyenkor zenét hallgatni, de pont olyat, ami felerősíti ezt az állapotomat, mert a zene hallatán valahogy egyszer csak telítődöm, és elfáradok. Ha szomorú vagyok, akkor is ezt szoktam tenni.


Vagy egy másik módszer, hang nélkül ordítani.


De ha nagyon gyorsan le akarom vezetni az indulatomat, akkor zörgős nylonzacskót rázogatok, vagy párnát püfölök, bár utóbbi nem annyira hatásos, mert nincs akkora hangja.

2014. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!