Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerösöm nagyon letört hogy...

Ismerösöm nagyon letört hogy tudnék segiteni rajta?

Figyelt kérdés
ezt irta tegnap ),Szerencsétlennek érzem magam, akarmire megbiznak es mindig elrontom, sokan mondjak semmire se vagyok jo, folyamatosan csak atverodok, mindig csak akarmit teszek vagy ha nem is teszek semmit hibas vagyok. En a foldon egy elrontott hiba vagyok
2018. jún. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérte, hogy segíts neki?


Ha nem, akkor először mindenképp ajánld fel neki a segítséged. Ha ő ezt elutasítja, akkor nem tehetsz mást, mint tiszteletben tartod a döntését. Ha elfogadja, akkor lehet tovább menni... 🙂


Szerintem kéne találnia egy jó hobbit, amiben végre önmaga lehet, feltöltődhet. Pl egy sport.

És minden bizonnyal a támogató társaság is jó lehet. Nagyon nehéz megfogni így, hiszen ismeretlenként nem tudom milyen szükséglete szenved hiányt, és neki hogyan lehetne jó. Mindenki egyedi... szóval önbizalmat kell építeni neki.

2018. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Attika55 válasza:
Kértem ...
2018. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ti most itt írogattok egymásnak? 😃

Na és milyen segítséget szeretnél kapni?

2018. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Attika55 válasza:
Neked szólt a válaszom és valami olyat ami nem arra fog késztetni hogy fogjam azt megöljem magam. Valami motivációt, mert nem találok ...
2018. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elkeseredettséget érzel, mert szükséged van társaságra vagy önelfogadásra?
2018. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Attika55 válasza:
Elkeseredettséget, halál utáni vágyat kb azért.
2018. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!