Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ahoz, h Radics...

Ti mit szóltok ahoz, h Radics Peti csinálta a “facebook idióták” profilokat?

Figyelt kérdés

Ugye ezt a “top 10 legutáltabb videóm” című videóban mondta...

Emiatt már nem tudom valami komolyan nézni....



2018. jún. 21. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Gondolhattad volna... Teljesen egyértelmű.
2018. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Már akkor egyértelmű volt hogy kamu az egész, mikor elkezdték felkapni. Nem követem őt (főleg emiatt a sorozat miatt, ordított róla hogy mennyire erőltetett és mű), de gondolom azért bánta meg, mert becsatornázta magához önkéntelenül is a 8-12 éves korosztályt. Onnantól pedig már nem vehető komolyan, akinek a közönsége főleg gyerekekből áll, és az ő szintjükhöz méltó tartalmat gyárt (lásd Dancsó mélyrepülését).
2018. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Óriási hír.

Mintha azt írnád, hogy a nézőinek átlagéletkora 12.

Nekik nem kell több, mint a fhasz, phicsa, bahszdmeg és hasonló szavak három szavankénti ismételgetése, így jön a reklámapró Youtube-tól meg a sok fos online játékcégtől.

Egy bohóc.

2018. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Egyértelmű, hogy ő gyártja a rengeteg profilt. Könnyű a kicsiket mindennel beetetni.

Az az most már meg*aszhatja a 12 éves rajongós korosztályát.

2018. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is végig eröltetett volt...

Ezt a kérdést csak azért tettem fel, mert youtubeon vagy 6-an ellentmondásban voltak ezzel, amikor írtam egy kommentet... Bár gondolom, h azok is ilyen 10 évesek voltak...

2018. jún. 21. 18:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 21. 18:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg épp egy Zenész, zenekar kereső csoportban vitatkozik valami Blumerg családdal.
2018. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén? Nem lepődöm meg rajta.

Sztem egyszerűen túltolta. Az első pár résznél nem volt gyanús, de amikor a rikárdós meg a magdis cuccoknak csinált még 10 részt... ha nem kamu lett volna, olyan slamasztikába került volna, ha megtudják az illetők, hogy róluk beszélnek (igen, már egy keresztnévből meg 1-2 egyéb infóból simán ki lehetett volna nyomozni, hogy kik ők)... ezt meg azért nem nézem ki belőle, hogy ennyire debil lenne.


Mondjuk nálam az tett be, hogy elmondta, hogy a facebook idiótákat mennyire utálja, aztán jött még 2 olyan videó. Hát, van az a pénz, amiért az ember a saját sz...át is megeszi.

2018. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, jelenleg ezzel pontosan ugyanígy vagyok...
2018. jún. 23. 16:35
 10/13 anonim válasza:
96%

Egyértelmű, hogy ő csinálta a profilokat, de nem mindegy?! :D

Hogyha egyszer vicces, akkor legyen. Ez már az elejétől a Facebook társadalom kiparodizálása volt, de nekem tetszik. A youtubon szinte minden átverés. De engem nem zavar, mert legalább vicces. Én továbbra is nézem a videóit.



Hajrá Peti!! :)

2018. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!