Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook és instagram törli...

A facebook és instagram törli a kamu profilokat?

Figyelt kérdés
Főleg a facebookra lennék kíváncsi mivel nagyon sok kamuval találkozom facebook-on. Az instán meg zavaró dolog tud lenni,hogy 0 követés 0 követő se kép se hang profilok is vannak. Csak foglalják a nevet.

2017. okt. 7. 23:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és e-mail-es fiókokat szoktak törölni ? Citromail,Freemail,GMAIL ?
2017. okt. 8. 00:12
 2/2 Mr. V. ***** válasza:

A fb az aktív neveket is törli. Én művésznévvel (amiről hivatalos papírom van, hogy az) regisztráltam többször és folyamatosan 2-3 hét után kitiltott azzal, hogy az igazolványmásolatomat küldjem el neki. A hivatalos papírt elküldtem a művésznevemmel, semmi reakció nem volt. Viszont egy magán oldalnak a személyes adataimat nem voltam hajlandó kiadni, inkább azóta nem is használom.

Így viszont az ilyen regisztrációim nem kerültek törlésre, csupán nem férek hozzá, amíg nem küldök igazolványmásolatot, amit meg nem fogok... ebből meg az következik, hogy a név foglalt marad évekig és nem a felhasználó hibájából, viszont minden más adat meg elérhetetlen lesz (kép, stb.), azaz szellemekkel van tele az oldal.


Mail rendszer nem szokott törölni, csak ritkán. Freemail esetében, ha 1 éve nem jelentkeztél be, akkor törli a leveleket, ám bejelentkezés után egy üres levélfiókkal ugyan, de tovább tudod használni a már meglévő címedet. Más szolgáltatónál ezen inaktivitási idők nem ismertek.

2017. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!