Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egész éjjel fent vagytok...

Ha egész éjjel fent vagytok napközben nem lesztek álmosak?

Figyelt kérdés
Szval ki hogyan élte meg amikor egész éjjel fent volt? Nem olyanra gondolok h pl 5ig fent vagy es aztán alszol délig, hanem h tényleg semmi alvás. És másnap meddig voltál fent? Ha ittál vmi energiaitalt v kávét azt is ird le légyszi♡ és h hány éves voltál akkor.

2018. jún. 22. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi éveim alatt (22 éves voltam) egyszer 70+ órát voltam ébren egyhuzamban (zh+egyetemi napok óriási bulival kombináció). Kávé, energiaital és koffeintabletta is befigyelt. Fáradt voltam, de a koffein felpörgetett és totál hullámokban jött rám a fáradtság, a végén viszont annyira kimerültem, hogy szerintem elaludtam pár pillanatra a bejárati ajtónak dőlve, miközben próbáltam kinyitni (azt érzékeltem, hogy dőlök oldalra). Ez volt az a pillanat, hogy nekem márpedig most aludnom kell és konkrétan átaludtam egy napot. Nem javaslom senkinek, hogy ne aludjon, mert a szervezet megsínyli rövid és hosszú távon is.
2018. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk meglehetősen éjszaka élős vagyok, de azért egész éjszakákat csak nagyon ritkán húzok le, amikor nagyon benne vagyok valami alkotótevékenységben vagy éppen az a szándékom, hogy a délig alvós állapotomból visszavegyek (ilyenkor egy nap kimaradással estére már eléggé kótyagos leszek, és ha időben lefekszem, el is tudok aludni).

Általában reggelre elálmosodom, de ha nem fekszem le, akkor viszonylag jól elvagyok délig, du. 2-ig. Azután viszont felerősödik az álmosságérzet, ilyenkor nagy eséllyel kidőlök, majd estére felébredek (azaz visszaesem a megszokott denevér-rutinhoz). Ha viszont sikerül ébren maradom (egy nagyobb séta ebben sokat segít), akkor estére átesem a holtponton, és kevésbé érzem az álmosságot, de ettől függetlenül ha lefekszem, hamar bevágom a szunyát.

Energiaitalt nem iszom, kávét csak az ízéért, de attól sem ébredek fel.

Most harmincas vagyok, húszas éveiben többször előfordult az ilyen huszonnégyórázás.

2018. jún. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fenn maradok éjjel, akkor délelőtt bealszom, akár alva is. NEM tudok éjszakázni. Fennmaradni 5-7-ig remekül tudok, csak ezzel tönkreteszem a következő napot...


Ha túlalvásom van, mert előző éjszakákon 9-11 órákat aludtam (most ez van), akkor sem bírok ébren maradni. Megyek is mindjárt lefeküdni, különben keresztet vethetek a holnapomra.

2018. jún. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az 1. nap még jól bírom, a 2. és 3. nap sokszor már durva, hallucinálok, mintha aludnék
2018. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a max az 50 óra volt. Buli előtte, utána fel a nagyszüleimhez, onnan városlátogatás, aztán haza. Nem éreztem, hogy fáradt lennék, pedig akkor azt hiszem ilyen két kávét ittam csak. Éjszaka lefeküdtem ilyen éjfél körül, viszont aludni nem bírtam. Egész éjjel forgolódtam. Harmadik nap azonban eléggé ki voltam ütve. Aznap este tízkor azt hiszem be is aludtam.
2018. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem bírom ki, legkésőbb 1-2 körül (és akkor jó viseltem) nagyon álmos leszek, és ilyenkor igen ingerlékeny is vagyok tehát nem is maradna meg senki körülöttem :D plusz álmosan fázom és hangérzékeny is leszek, úgyhogy bulizás is kizárva :D de nem baj, szeretek aludni!
2018. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nekem hajnali 5 a rekord de utána mindig alszom mert félek h akk napközben nem bírnám és így is eléggé el vagyok csúszva :) szval most h nyár van 2-3 előtt nem nagyon fekszem le, suli idoben azert probalkozok 1ig elaludni kissebb-nagyobb sikerrel :D
2018. jún. 23. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!