Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb nő miért hiszi azt,...

A legtöbb nő miért hiszi azt, hogy ők. A spanyol viaszt?

Figyelt kérdés
Akár hol olvasgatok vagy hallgatom a nőket mindig jön a duma a férfiak csak ösztön lények meg egyszerűek mint egy faék ők nem érthetnek semmit nem lehetnek érzelmesek,csak a szex nekik a lényeg meg nem értenek semmit,de hisz hogy is érthetnének mikor a nők különlegesek,stb... Nekem már úgy elegem van ezekből a dumákból nem értem miért kell minden férfit így lenézni,hogy az csak van csak ösztön lény a nő meg milyen különleges meg ők a tutik a férfi meg nem képes arra amire egy nő,"most nem a szülésre gondolok,hanem gondolkodás viselkedés ilyesmi"

2018. jún. 22. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te is észrevetted, hogy az idő előrehaladtával bonyolódnak a természeti rendszerek.

Nézz egy kicsit vissza a civilizáció hajnalára, hogy akkor hogyan ment a csajozás és most hogy megy.

A lényeg sosem változott, csak más köntösbe bújtatták.

2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a párkapcsolati kategóriában gyakran írnak ki olyan kérdéseket is, ahol fejtegetik, hogy a nők ösztönlények, szinte már ostoba állatok. Az általad említett idióta nők meg majd lesznek ezen úriemberek feleségei. Ámen.
2018. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

az okosabbak találták ki,

az átlagosak terjesztették,

a hü|yéknek meg az agyára ment az egyenjogúság

2018. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt mondta egy pasi: a férfiaknak a külső a legfontosabb, aki mást mondd, hazudik. Ki vagyok én, hogy meghazudtoljam?
2018. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mondanak ilyeneket,mert sok helyzetben ezzel szenbesűltek.

Képzeld,én nyáron is bundába járok,mert ha kicsit is lejjeb vetkőzök egyből azt kell halgassam a buszon,hogy a mögöttem,vagy melletem álló ,vagy ülő fiúbanba ,hogy ku*na meg.

Ahogy te hallgatod ezt a sok nőt,mi úgy hallgatjuk a sok pait,hogy ők épp kit ku*rnának meg,meg pontoznak az utcán.

Nekünk is épp ilyen idegesítő.

Egyébként minek kell ilyen kérdést kiirni?

Ugy is ezzel csak vita lesz,mert a pasik természetesen a pasikat védig,a nők a nőket.

A nőknek ,ahogy hallotad is,megvan a maguk problémája a pasiknak,és mivel gondolom pasivagy,neked ez nem tetszik.

Én is kiírhatnám az hogy: a legtöbb pasi miért ba**ná meg a legyet is reptében?,Vagy miért költenek több pénzt ku*vázásra mint a csáldjukra?

Meglepődnél mennyi ilyen ilyen van.

Egyébként,ha nem inged ne vedd magadra.

Amúgy meg ez is olyan ,hogy az ember egyik szavával üti a másikat.

Egyszer megkérdeztem,hogy miért nem értik egyesek,hogy a nem az nem.mit kell erőszakoskodni?

Erre csak ilyen válasz jött: jaj ha a pasikba nem lenne ösztön nem kell nő(ez is elárulja,hogy csak az ösztön miatt)

Más válasz: ösztönök. Ha nem lennének,akkor a haverjainkal lennénk.

Ezeket pasik irták,szóval elég sok el is ismerte,hogy ösztön miatt.

Ennyi.Ezek a nők valószínüleg ezekről a pasikról beszélnek,de ha neked nem tetszik a beszélgetés,ne hallgasd. Tegyél be fülest,én már azt szoktam,hogy ne haljam amikor arról beszél a logó hasú leprás ci*ány,hogy ő milyen nőt ba..szna legszívesebben.

( ezt a választ ne vedd sértésnek,vagy támadásnak,csak elmondtam,hogy nézőpont kérdése az egész, és ezt pasik ugyanúgy csinálják.)Szerintem vannak kivételek pasik közt,de a sok bunkó miatt van rolluk ilyen véleményünk,ugyanúgy,ahogy nektek is van véleményetek,de ezt nem kéne nemekre bontani.

2018. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5


Értem én,csak rendesen ki lettek mosva az agyak,az hogy egy némelyik fickó az ösztönt pofázza még nem mindig úgy van,már úgy értem most valaki elejt egy menőnek hangzó szót a többi marha meg azt kezdi el használni minden helyzetben mert az milyen menő de fingjuk sincs a dolgokról.Tudom milyenek a férfiak is igen én is az vagyok de mivel a nők érdekelnek plusz többet hallom a milyenek a férfiak dumát mint a milyenek a nők csak ezért mertem szóvá tenni .Csak néha elég szarul esik mikor az ember normális aztán le degradálják a többi idióta szintjére,és hiába próbálod bizonyítani,hogy nem mindenki olyan már előre meg vagy ítélve.

2018. jún. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!