Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki a spanyol akcentusom?

Nagyon ciki a spanyol akcentusom?

Figyelt kérdés

Marmint hallani azt a tipikus eros magyar akcentust?


[link]


21/L


2. Perctol.


2018. ápr. 11. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a hangod. Különleges hangszín, nem lehet tőle elvonatkoztatni tehát nem zavaró az akcentusod. A hangszin vonja el a figyelmet.
2018. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem is rossz a hangod..


nekem is tetszik..van benne egyfajta lendület

2018. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hangod van tényleg. Nem lehet észre venni az akcentust.
2018. ápr. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

A hangod szép.

Az előzőek mind perfektek spanyolból? Ugyanis azt csak úgy lehetne megállapítani, hogy van-e akcentusod. Én felsőfokon beszélek németül, de max. csak annyit tudok megállapítani valakiről, hogy "szépen beszéli" az adott nyelvet. Én csak a magyar nyelv alapján, azaz anyanyelvem alapján tudom megállapítani, hogy ha egy külföldi magyarul beszél, mennyire erős akcentussal beszél. Szerintem, ha tényleg érdekel a kérdés, anyanyelvűektől érdeklődj.

2018. ápr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám meg hogy magyar énekli. Ha akcentusod van az lehet jobban érződik akkor ha beszélsz. De spanyolból is annyi féle van (Mexikói, spanyolországi, karibi stb), hogy aki nem ért hozzá max azt mondja nem spanyolországi spanyol.
2018. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egyértelmű, hogy a kiejtésed nem európai spanyol, de mexikói vagy kolumbiai lehetne, bár én nem vagyok anyanyelvi spanyol, de Mexikóban élek évek óta. Cikinek semmiképpen nem ciki az akcentusod.
2018. máj. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!