Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kikotottek egy kutyat a...

Kikotottek egy kutyat a mekihez, mit tegyunk?

Figyelt kérdés

Kb 1 oraja voltunk a vaci uti mekinel ami a forgach utcanal van,es mikor odaertunk mar ki volt kotve,es miutan vegeztunk meg akkor is.

Kb fel orat voltunk ott. Senki nem ment erte.

Szerintetek elkepzelheto,hogy valaki kikototte es otthagyta?

Egy nagyon edes pici havanese kutya volt. Szerintem kolyok volt meg.

Azert gondolom,hogy kikotottek es otthagytam mert nem hiszem,hogy van olyan ember aki fel orara vagy tobbre kikoti a hidegbe a kutyajat es kozben o bent eszik a melegben.

Foleg hogy el is vihetne a kajat ahelyett hogy beulne.

Szoltunk az egyik mekis dolgozonak aki kijott megnezte a kutyust,megkerdezte akik ott ultek mellette,hogy az ovek-e.

Ok mondtak,hogy nem.

Aztan mi eljottunk.

Ugye figyelnek ra a dolgozok?

Nem tudtunk tobbet tenni nem?

Nem akarom kirakni Pesten Hallottamba sem mert ha meg ott ul bent a gazdaja (amit azert erosen ketlek) akkor az hulyen jon ki.

2kor zar az etterem reszleg.

Ha meg akkor is ott van akkor azert csak csinalnak valamit nem?

Biztos van ilyen ejjel nappal hivhato menhely.


22/L


2018. jún. 22. 23:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat legyszives!
2018. jún. 22. 23:50
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyebkent kozvetlen a meki ele kotottek ki.

Ahol vannak a padok meg a szekek.

2018. jún. 22. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Menj be a mekibe kérdezni.
2018. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szoltunk a mekiben dolgozo gyereknek.

Mi ezutan eljottunk,de baratom mondta,hogy a gyerek aztan a felso szintrol jott lefele vissza a pultba,szoval lehet megkerdezte ott az embereket

2018. jún. 22. 23:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg azert is furcsa mert ki koti ki a kutyajat este 11kor...
2018. jún. 22. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

A gazdája kötötte ki. Érte fog menni. Nincs kánikula, nincs bezárva egy autóba. Magyarán túlbuzgó vagy.

Akkor lennél igazán jó ember, ha a hajléktalanokért is ennyire aggódnál.

2018. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennyi h**lyet istenem.
2018. jún. 23. 00:03
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyetek mar ennyire bunkok es pesszimistak. Mit kell mindenben a rosszat latni?

Megertem, hogy aggodik a kerdezo egy hosszu ideje kikotott kutya miatt. Kint voltam es majdnem szetfagytam, tudom szegeny paranak milyen lehet. Remelhetoleg a gazda tenyleg csak kajalt es utana ment a kutyaert, mert ha otthagyta kikotve, akkor az bizony allatkinzassal is feler.


A dolgozok szivetol fugg, hogy csinalnak-e vele valamit, ugyhogy remenykedjunk.

2018. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha van kínai étterem is a vonalon akkor holnap érdemes menni megnyalni milyen az amikor friss az alapanyag egy ételhez.
2018. jún. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fajtatiszta és még kölyök is akkor nagyobb valószínűséggel van gazdája, mint más esetben. Bár én fél órára, de 5 percre se kötném ki a kutyám sehova...
2018. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!