Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyunk, hogy helyrehozzuk...

Mit tegyunk, hogy helyrehozzuk a csaladi eletunket?

Figyelt kérdés

A ferjemmel 6 eve vagyunk egyutt(3 eve hazasok) 24N 25F.

Van ket gyermekunk.


Szeretjuk egymast, ugy gondolom, amig egy par egyutt szeretne maradni, addig keresik a megoldast kozosen.


Viszont.

Tul sok bennem a serelem. Az elejen amikor rozsaszin szemuvegen keresztul lattam a szerelmunket, elturtem, hogy mindig a szuleit helyezi eloterbe.(ezt nem reszleteznem hosszu lenne, de akinek askalodo rosszindalatu, hibakereso anyosa van az ugy is erti) . Mara raebredt arra, hogy nem tur el mindent, es tolem se varja el, hogy turjek vagy lassacskan elveszíthet minket.


Tokeletes apa, odaado ferj.

Ilyenrol almodtam mindig

Viszont a sok serelem miatt.. Nem tudok tovabb lepni azokon.. Ingerlekeny vagyok hozza es aprosagokon is kiakadok, ami miatt meg most o tur nekem.


Mit tehetnek, hogy tullepjek a serelmeimen, hisz mindenunk megvan a boldogsaghoz. (Sajat haz, egeszseges gyermekek, egymas irant erzett szerelem)


Az igaz meg, hogy mindig csak a munka vagy a gyerekek. Soha nem jut egymasra idonk.


Kerlek segitsetek :(

Aki itelkezni jonne, az kerlek ne pazarolja az idejet.



2018. jún. 21. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy neked kellene jó pszichológus segítségével elrendezni magadban a sérelmeket, vagy - ami még jobb lehet -, párterápiára menni, ahol mindkettötökkel folglakoznak és közös megoldást keresnen a régi feszültségek lerendezésére.
2018. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez engem is erdekel, mert nehezen lepek tul ilyeneken en is. De igazabol mindenen, az elet minden teruleten nehezen engedem el a multat.
2018. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
mostanság jöttek ki rajtad az 5-6 évvel ezelőtti sérelmek? miért nem akkor szóltál, hogy ez neked nem tetszik? a múltat nem tudod megváltoztatni, csak elfogadni.
2018. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jut egymasra idonk. - akkor tessék a gyerekeket valahová letenni, akár bébiszitter, és járjatok el rendzseresne! kettesben ide-oda.


Ha soha nincs időtök egymásra, a kapcsolat meghal, és idegenként fogtok ücsörögni a kanapén.


Vagy piszkáljátok egymást, mert zavar hogy nem tudtok nyugiban együtt lenni, de nem is tudjátok, hogyan beszéljétek-oldjátok meg.


Randizzatok ismét, menjetek el hétvégére akár túrázni, akár csak egy kietlen faházba, hogy egymásra koncentráljatok.


Nehéz, a sérelmeid meg régiek, most csak azért törnek elő, mert frusztrál, hogy minden időtök megoszlik egyéb teendőlk közt.

2018. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy szoval sem írtam, hogy most hirtelen jottek elo ezek a problemak. Ezek egymas utan "felepítettek lassan egy jo magas lepcsőt" vagy mondhatjuk úgyis, "hogy betelt az a bizonyos pohar" es mar amikor mar rajott hogy hoppa valtoztatok, nallam akkor vagy elotte telt be a pohar. De ezentul is szeretnenk helyre hozni,es koszonom a kedves valaszadoknak a tanacsokat,hasznosak voltak. 😊
2018. jún. 21. 17:22
 6/7 omba ***** válasza:

Beszélgessetek sokat, indulat nélkül, hol mi volt a hiba - és, hogy miként fogjátok azt elkerülni.

Nekünk nehezebb helyzetből sikerült.

2018. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az igaz meg, hogy mindig csak a munka vagy a gyerekek. Soha nem jut egymasra idonk.

Kerlek segitsetek :("


Azzal segíthettek saját magatokon, ha igenis szántok időt egymásra kettesben is valahogyan. És igen, rendszeresen. Minden nap egy órát, és minden héten egy estét, és minden hónapban egy hétvégét, és minden évben egy hetet, valami ilyen rendszerben. Hogy egymást szeretitek, az rendben van, de magát a kapcsolatot is kell annyira fontosnak tartanotok, hogy valahogy megoldjátok. Mekkorák a gyerekek? A nagyszülőkre vagy más rokonra lehet számítani, hogy vigyázzanak rájuk időnként?

2018. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!