Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék boldog ezek...

Hogyan lehetnék boldog ezek mellett a dolgok mellett?

Figyelt kérdés
Az életem egy nyomorúság, emberi kapcsolataim 0, nincs érettségim (de tervezem hogy neki kezdjek tanulni és megszerezzem) nincs munkám, most voltam egy interjún, aztmondták 1-2 napon belül jelentkeznek, de azóta sem jelentkeztek, körülöttem mindenki boldog mindenki megtalálta a neki megfelelő dolgát, olyan rossz hogy csak én szenvedek, még is hogyan lehetek boldog ezek mellett a dolgok mellett? Itt a nyár, mindenki élvezi csak én nem
2018. jún. 23. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

A tévében volt és egyik ismerősöm is pontosan azt mesélte és csinálta, hogy külföldön néhány óra alatt bárkinek betanítják helyben a vendéglátó helyen a pincérkedést és keresnek vele havi félmilliót. Nekem diplomám van és jeles érettségim, de ha még nem lenne akkor meg sem fordulna az a fejemben hogy idehaza éveket tanuljak azért hogy diplomával kevesebbet keressek mint nyugaton egy 8 osztályt végzett utcaseprő, vagy egy néhány órás gyorstalpalón átesett pincér.

Tehát külföldön még jobban is járhatsz érettségi nélkül mint itthon érettségivel vagy diplomával. És ki sem égsz akkor a tanulásban, mert hát van ilyen jelenség is. Tehát ne gondold azt hogy iskolázottság nélkül nem lehetsz sikeres és boldog.

Nemrég jártam az általános iskola mindenki által legrosszabbnak tartott tanulójánál. Otthon van a családjával a nap 24 órájában és méhész. Szegény sikertelennek egy polgárpukkasztó luxus terepjárót is összehordtak a szorgos méhei. És persze nincs állása, hanem munka helyett pénzt keres otthon.

Ha pedig tanul valaki akkor a befektetett energia és idő arányában lesz sikeresebb ugye például a 6 elemis Stadlernél? Magyarországon minden diplomásnak 6 focicsapata van, nem is dolgoznak hanem a pénzük dolgozik és ők már napi 48 órát lehetnek otthon szabadon. :))

2018. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!