Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell ezt csinálni?

Miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Éjszakai fürdőzésen miért kell a vízben szexelni? Hogy nem lehetnek ennyire tekintettel a másikra? Olyan undorító és felháborító.

2018. jún. 24. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok a kérdésedre, de teljesen egyetértek veled.

Egyébként ez most volt? Hol? Tudom tapasztalatból, hogy néhány embert kicsit sem érdekel az, hogy ott a másik, na de hogy szexelnek is ott mindenki előtt, nyilvános helyen? Tényleg felháborító. Én édesanyámmal voltam a múltkor egy fürdőben (de már többször is tapasztaltuk) és konkrétan volt egy csomó hely, de egy 40 év körüli párnak közvetlen mellénk kellett ülnie, hozzá is értek anyámhoz, konkrétan az ölébe ültek, de nem zavartatták magukat, ott nyalták-falták egymást, de velünk szemben is zavartalanul csókolózott egy pár.

2018. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenhol csinálják, ez tegnap volt, a testvérem mondta, hogy valami ráment a lábára, azt hitte valami hajszál vagy valami, lerúgta és akkor látta, hogy egy óvszer. Én tegnap pont nem voltam, de ezek után biztos, hogy többet nem is megyek. Gusztustalan 🤢
2018. jún. 24. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Azoknak is sok eszük lehet, vízben aztán sokat ér az óvszer... :D

Az ilyen emberek perverzek, BETEGEK. Exhibicionisták.

Ők nem a szobában, kettesben, romantikusan szeretnek szexelni, hanem szándékosan mások előtt, mert ez izgatja őket. Egyrészt.

Másrészt pedig neveletlen büdös bunkók, az állatoknál is jóval alacsonyabb rendű lények, akik magasról tesznek a többi emberre, sőt, direkt szeretik bosszantani őket, ezért nyugodt szívvel nekiesnek egymásnak bárhol, bármikor.

Az ilyenekre ha rászólsz, még nekik fog feljebb állni.

Mindenesetre szívből kívánom minden ilyen párnak, hogy szedjék össze az összes létező fertőzést. Az ilyen nőknek a medencevíztől remélhetőleg kirohad a méhük és a büdös életben nem fognak szaporodni.

2018. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!