Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyjából mennyi pénzt költötö...

Nagyjából mennyi pénzt költötök el havonta élelmiszerre egymagatokra/családra?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Kiadásaim nagyjából (tudom, nem ez a pontos kérdés):


50 e albérleti szoba rezsivel, ez nőni fog mert költözni kell.

10 e bérlet

55 e havi kiadások, ebben benne van minden bevásárlás, napi kaja, sörözések, kisebb belépő ide-oda


Ezen felül hónapokra bontva átlagosan még 50 e elmegy nagyobb egyszeri kiadásokra. Karácsony, bringa vásárlás, jogsi, nagyobb belépők, bútorok.

2018. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

Azzal kiegészíteném, hogy ebben az 55 ezerben benne van a tisztálkodás, mosogatás, mosás egyéb fogyó eszközök költsége.


Illetve benne van, hogy irgalmatlanul sok szemét kaját eszek. Gyors éttermek, pizza rendelés, hamburgerezés, sörözgetés csak úgy. Illetve hajlamos vagyok pazarolni. Veszek felvágottat, sajtot ami rám rohad, veszek kaját utazáshoz de nem eszem meg, rám szárad a kenyér. Csak ezen egy havi 10-15 e fogható lenne.

2018. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1500-2000 euro között ha nem főzök, ez ettermek, rendelesek. ha főzök 600 körül plusz a rendelesek 400. 2en vagyunk, imadunk enni. Németország.
2018. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én meg azzal egészíteném ki, hogy ételt semmiképp nem dobunk ki.

Ha már nem kell add a kóbor kutyáknak vagy a dolmányos varjaknak! :)

2018. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!