Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan csúnyának...

Miért tartják sokan csúnyának Hoseok-ot a BTS-ből?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 17:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Ki az a Hoseok, és mi az a BTS?
2018. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%
Talán mert egyes szögekből nem lehet megmondani hogy férfi vagy rövid frizurájú nő. Eleve nem túl megnyerő az arcfelépítése.
2018. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Ha ez vigasztal, nem csúnyább a bagázs többi tagjánál. Mind ugyanolyan rusnyák, még a lány tagok is.
2018. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A BTS-ben nincsenek lányok.
2018. jún. 25. 18:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kihez/mihez képest csúnya? Már eleve ez a szóhasználat sem jó.Inkább a helyes/nem helyes, vagy a jóképű/nem jóképű szavakat használnám.Eleve nem szeretem, ha valaki/k külsőségek alapján ítélkeznek.Belegondolva, mennyi Army lány lehet a világon, akik szeretnének a "csúnya" Hoseoknak a barátnője lenni.Olvastam én is, hogy volt, olyan aki "horsehead"-nek titulálta.De könyörgöm, miért?Igen, hosszúkás arcvonásai vannak, de ettől még nem lófejű!Igenis helyes srác,ugyanúgy,mint a többi tag.Mindegyik srácnak van valami különleges jegye,ami bájossá,egyedivé varázsolja őket.(Nekem pl.Taehyung az etalon).Visszatérve Hoseokra, nekem számtalan kép van elmentve róla, olyan klassz fotók, amikre azt mondtam:WOW!Milyen helyes srác! Smink nélkül is érdemes megnézni őket,pl.reggel ébredés után. :-) Pufi fejek, félig kinyitott/még lehunyt szemek,elfeküdt hajak.(Érdemes az AHL-t megnézni ehhez.) Akkor most mindenki "csúnya"? Dehogyis.Ez is azt bizonyítja, hogy ők is ugyanolyan hús-vér emberek, mint mi, annyi különbséggel, hogy világhírűek.Az pedig, hogy ki kit tart helyesnek azt jelenti, hogy mindenkinek más az ízlése,más a szépségideálja,és ettől így kerek a világ,hála az égnek nem vagyunk egyformák.
2018. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2018. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy a Föld tele van szórva degeneráltakkal, a BTS mindegyik tagja helyes/gyönyörű. Szerintem sokkal helyesebbek más bandák tagjainál, de ez szubjektív.
2018. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

Jung Hoseok lenyűgöző, és gyönyörű minden szempontól.


Ő a csodálatos dolgok gyönyörű receptje.


"and in him smile I see something more beautiful than the stars." :)

2018. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
73%

Hoseok igenis egy aranyos és helyes srác:) szeretne csak pár ember úgy kinézni mint a “csúnya„ Hoseok😉

Egyébként utálom az olyan embereket akik lenézik azt aki sokkal jobb náluk, kíváncsi vagyok de nagyon, ők mikor érnék el azt,amit az a 7 fiú!


Ja és a BTS tagjai se nem melegek,se nem lányok..ez a duma már annyira lejárt és unalmas hogy az utálkozók magukat minősítik vele:)

2018. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

És a #4-sel teljes mértékben egyet értek!

A #3-asnak elkélne egy szemüveg,vagy talán rossz a felismerő képességed és nem tudod megkülönböztetni a lányt a fiútól?

Elég baj,hogy a világ tele van ilyen elb*szott emberekkel:) már bocsi,csak az ilyen primitív emberek hamar felcseszik az agyam😅

2018. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!