Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kidobók csak a magas emberek...

Kidobók csak a magas emberek lehetnek?

Figyelt kérdés
Mindenki el van a nagy emberekkel akik magasak és nagy darabok és minden szorakozóhelyen láttam mind csak ilyenek vannak, alacsonyakat nem vesznek fel akik gyúrtak meg sportoltak? Én azt hallottam még az alacsonyabb emberek veszélyesebbem mint a magasabbak , alacsony kidobó van-e?

2018. jún. 25. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen, csak zsiráfokat vesznek fel. Hogy jártas-e valami küzdősportban, mellékes.

Kevesebb halivudi filmet nézz.

2018. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy technikás birkózó, aki még boxban is jártas bőven elegendő a munkára, csak a klubok azt hiszik a nagy felfújt ajtónállóktól majd visszavesznek a vendégek.
2018. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy volt karate társam a saját massív 169 centijével volt.
2018. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Határozott, magabiztos, megnyerő fellépés, kultúrált beszéd és öltözködés. A testmagasság sokadlagos.
2018. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!