Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha belezúgtam...

Kriszti715 kérdése:

Mit csináljak ha belezúgtam egy 23 évvel idősebb férfiba? / 17 L

Figyelt kérdés
Nagyon megfog a személyisége, és az,hogy tud bánni egy nővel.. azthiszem teljesen belezúgtam..ő is viszonozná ,ha nem lenne ilyen nagy a korkülönbség. De mégis mit lehet tenni? Kérlek válaszoljatok..adjatok valami tanácsot ebben a lehetetlen helyzetben..:(
2018. jún. 26. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Gyerek vagy még, apa komplexus.
2018. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem..
2018. jún. 26. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
apa komplexusod van
2018. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Vajna Timi-komplexusod van.
2018. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha nem akarja viszonozni, akkor semmit. illetve ne gondolj rá, találkozz vele és gyorsabban túl leszel rajta. (Esetleg gondolj bele, hogyha tudna bánni a nőkkel, akkor most nem állna fenn ez a problémád.)
2018. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Megszakítod vele a kapcsolatot. Felveszed és tartod a kapcsolatot jópár megfelelő korú egyénnel. Idővel belezúgsz valamelyikbe. Tádá!
2018. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
egyáltalán honnan ismersz te 23 évvel idősebb pasast, úgy hogy nem az apád vagy valami más rokonod, és nem is a tanárod?
2018. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Csináld azt hogy elkezdel normálisan gondolkozni.


Elsönek nehéz lesz de ne add fel.


Hidd el megéri.

2018. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Pedig ezt apakomplexusnak hvjak, ha tetszik ha nem. :) nekem js az van, tudom magamrol mert onismeretet gyakorlok. De pedig meg sem kezdenek 10 evnel idosebbel es megis...

nem ertem az miert baj ha az van es ezt beismered...? Ez valami rossz tulajodnsag vagy mi? :D

2018. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!