Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam egy 40 éves pasiba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy 40 éves pasiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen melózunk és ott ismertem meg. Általában korombeliekkel randizok,de ő teljesen levett a lábamról. Tudom,hogy semmi értelme és, hogy nem lesz belőle semmi és hagynom kéne,de jövőhétvégén is megyek melóba és így nem fogom tudni elfelejteni. Akit esetleg érdekel,írjon:) 18/L

2015. dec. 12. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen férfi a testednek nagyon örülne.

Te meg belezúgsz és nagyon sokat fogsz szenvedni.

Ezt megelőzheted azzal, hogy szépen gyorsan kivered a fejedből.

2015. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Örülök, hogy normális lány vagy és nem akarsz vele kikezdeni!

Mit tegyél? Elkerülni nem nagyon tudod...inkább ne nagyon foglalkozz vele....előbb-utóbb úgy is jön majd egy srác, aki elfeledteti veled :)

2015. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Méghogy szenvedni, eddig azt vettem észre hogy akik fiatal pasival házasodnak, másfél év után már válnak, akik kicsivel idősebbel azok pedig elég jól bírják.
2015. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon megbánnád ezt az egészet.
2015. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Úgyis összejön vele... Azok a lányok akik apakomplexusosak mind ezt csinálják, tesznek a véleményekre. Majd pár hét múlva jön vissza síránkozni "úristen megalázott, mit tegyek??" Már várom! :D
2015. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Igaz nem 40 csak 33 vagaok de én simán ráhajtanék 10-15 evvel fiatabb csajra ha belémzug :-)
2015. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nyugalom nem történt semmi és nem is fog! :D köszi a "támogatást"
2015. dec. 18. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!