Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek ha látnak egy...

Az emberek ha látnak egy "vadabb"kinézetű embert miért ítélik el?

Figyelt kérdés

Folyton szídják ,hogy fuj..színés haj,meg lánc,meg unorító piercing,tetkó stb.

Egyből úgy tekintenek a másikra,mint egy elmeháborodotra,pedig sok esetben ugyanolyan randes,hanem rendesebb,mint egy jól felöltözött elegáns ember.


Én is szeretem a bandás pólókat, láncokat,stb,hordom is,és folyton mondják h: pff.az emok nem haltak még ki? Fuj de undorító. Stb.

Most nem értem mit kell egyből ezeket mondani.

De a legjobb,amikor meyek az utcán,ülök a buszon,és a "drága"férfiak elkezdenek pontozni.

Ilyenek mondanak,és azt hiszik nem hallom.

-Ti ezt megba..sznátok?

-Inkább a halál..bár szerintem ő az.

- Ilyet akkor se húznék a fa..szomra ha utolsó ember lenne.

-Minek élnek ilyenek?

Aztán elkezdik tulajdonképpen leírni azálombarátnőt( nagy csöcs,nagy segg,sz.pó száj,nagy köröm,és tudjon ba..szni.)

Na most nem mintha érdekelne,pont lesz.rom kivel fekúdnének le,és egyáltalán miért kell a külseje miatt valakit úgymond,elitélni?


2018. jún. 26. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Te prolik velemenyere adsz? Ez is jelent valamit... ha meg nem akarod hogy jelentsen, szard mar le hogy proli mit gondol ;)
2018. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Általába leszarom,de minden egyes nap kicsit már sok tud lenni.
2018. jún. 26. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
ijesztöek
2018. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenki lesz4rja
2018. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
81%

Irtó nagy közhely de a farkas nem aggódik a birkák véleménye miatt :D

Nekem is beszólnak, naponta kiabálják utánam hogy sáátááááán (főleg bizonyos etnikum) és hasonló estetem is volt, mint amit leírtál, vonaton. Akkor szépen leültem a 3 fiatalember mellé és kulturáltan megkérdeztem, hogy mitől érzik magukat feljogosítva mások bírálására, holott a megnyilvánulásaik alapján ha leesnének az egójukról az IQ-jukra, szörnyethalnának. Érdekes módon bölcsen kussoltak, úgyhogy mosolyogva elköszöntem és visszadugtam a fülembe a black metalt. :)

2018. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez onigazolas. Ne vedd magadra. Vagy ha ez van, dugj fulhallgatot a fuledbe vagy novessz vastag bort ;)
2018. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Piros a hajam, van piercingem, van tetkom, ki van tagitva mind ket fulem. Hordok koncertpolokat a kedvenc bandaimtol, de a munkam miatt van, hogy elegansan oltozkodok. Ilyen vagyok mar 8 eve, de soha egy percig nem zavart, ha beszoltak, vagy megbumultak. Ez vagyok en, igy erzem jol magam. Te valasztottad, hogy ilyen a stilusod, ha igy erzed jol magad, akkor nem kell adni masok velemenyere :)
2018. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert más vagy, furcsa, szokatlan. Ez ezzel jár. De ne foglalkozz velük. Nem kell vissza szólni semmit csak ha direktben kötnek beléd. Akkor ne hagyd magad. De amúgy sz.rd le ki mit mond. Egy lány ismerősöm punk, igazából ki sem néznéd belőle mennyire kedves és aranyos lány, első ránézésre az jut eszedbe róla, hogy kitapossa a beleidet és kitépi a szíved 😂 közben meg egy cukorfalat. :) Add önmagad, ha te így érzed jól magad a bőrödben akkor ne változtass a külsődön/stílusodon csak azért mert az másoknak nem tetszik.
2018. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen idegenek véleménye. Főleg azoké nem akik csak szidnak. Egyik füleden be, másikon ki.

Amikor felvállaltad ezt a stílust, elfogadtad hogy vele jár hogy nem leszel az idegenek kedvence. De miért is lennél? Le kell szarni, ne adj a véleményükre

2018. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a társadalom szinvonalát mutatja.

Én mozgássérült vagyok, kapom én is a beszólásokat, de t*k rá. Tedd Te is ezt: a tettekkel mutatjuk meg az ellenkezőjét, mint amiket mondanak sokan:).

2018. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!