Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenkinek az átlag/'ol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek az átlag/'olyanmintmindenki' kinézetű/jellemű emberek jönnek be?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nektek mit takar az hogy olya mint mindenki?? Lányba és fiúba is érdekel :)

2016. aug. 26. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm ez fogós kérdés...talán azért mert már ritka a nem átlag külsejű ember és az átlag emberek nem szeretnének ki tűnni a tömegből így nekik is kell egy klonozott divat társ maga mellé, hogy tökéletesen paszoljanak az elvárásokhoz amit a magazinokból látnak(tudom ez elég értelmetlen de csak így tudom megfogalmazni :DDD) 16/L
2016. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenki ugyanazt mondja, ha megkérdezel valamit, nincs véleményük semmiről, gyakorlatilag alkalmatlan bármilyen magasabb gondolatmenetbe bekapcsolódni.

a kinézet az ízlés kérdése ki mivel teszi nevetségesssé magát az utcán (gondolok itt az izléstelen női rövidnadrágfarmerboxer izére).

mellékesen én azt vettem észre hogy ha valami mellet kiállsz, legyen az egy világnézet, vagy csak simán zenei ízlés, és persze ez nincs benne a mindenki által elfogadott dolgokba, akkor kb. kinéznek. én így jártam. :D

lehet nem válaszoltam a kérdésre.

2016. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be egyáltalán a tömegcsajok mind ugyanúgy néz ki, ugyanaz a ruha, a haj, minden. Szeretem viszont azokat akik egyediek, nem követik a ribi stílust. Egy lánynak igenis legyen egyedi stílusa ami a valódi személyiségét tükrözi, legyen saját véleménye, ne pedig az legyen hogy "ha ő azt mondta akkor én is". Gondolom a lányoknál valami ilyesmi elvárás van a fiúkkal szemben.

17F

2016. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat jófejek vagytok :) és szerintetek hogy néznek ki? Miben nyilvánul meg az hogy olyan mint mindenki? Persze nekem is van egy ilyen elképzelésem de érdekel a tiétek is :)
2016. aug. 27. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Menny fel Facera és ott megtudod hogy miben egyformák küllemre :P, belsőre hogy miben egyformák, például amikor valaki mond egy véleményt és mindenki azt követi ha tetszik neki ha nem hogy ne lógjon ki... Kb :)
2016. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a tömegemberek, ez hülyeség. Az ölzözködésem pedig nem mutatja a személyiségem, ahogy ezt az egyik válaszoló kifejtette, mert én csak felöltözök és kész. Nekem mindegy másokon mi van. Legyen normálatlán és akkor jó.
2016. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!