Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, volt olyan...

Lányok, hölgyek, volt olyan eset hogy pofon vagtatok valakit, vagy porig aláztatok es utana teljesen megnyugodtatok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, és megérdemelte.
2018. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Arra gondolsz amit sokan gyereknevelés címszó alatt tesznek? Mert valahogy felnőtt emberek náluk erősebbel ritkán tesznek ilyet. Ezért van, hogy a férfi a nőt, nő a gyereket "neveli". De Barney Stinson is elmagyarázta ezt az ordítás-hierarchiával, ahol főnök a beosztottat, beosztott a feleséget, feleség a rá bízott gyereket, a gyerek meg az apját ordítja le, aki a beosztott felettese. A kör bezárul. Ezért is jobb kiszállni ebből és levezetni valamin és nem valakin a feszültséget. Vagy ha már annyira elege van valakinek, legalább merje azon levezetni akivel tényleg baja van.
2018. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1es vagyok, valaki megkérdezte privátban, hogy vázolnám-e a történteket?!


Régebben volt egy férfi, aki amikor csak tehette, megfogta a fenekemet, amit kifejezetten kértem, hogy hagyja abba, mert engem zavar, illetve az én testem felett én rendelkezek. Magyarul zaklatott. Ez a férfi kb 30-35 évvel volt idősebb nálam, mindemellett a fiával voltam kapcsolatban. Egy idő után meguntam, és kiosztottam, de úgy rendesen. Azután felfogta, amit előtte szép szóval nem értem el.


Illetve a közelmúltban kiosztottam egy kollégámat, akivel haveri kapcsolatban is vagyunk. Mert vicces kedvében volt éppen, csak amit tett, az megalázó volt számomra, és ha én megadom neki a tiszteletet, emberi méltóságában nem sértem, akkor ugyanezt elvárom viszonzásképp. Lehet hülyülni, szoktuk egymást ida-vissza alapont cinkelni, de van van egy határ, amit illene megtartani, főleg, ha havernak tekintjük egymást, akkor nem az alázás a cél...

2018. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg gyerekkori barátnőm volt, gyakorlatilag hagyjuk.


Összevesztünk valami hüyeségen és ő elkezdett kvaanyázni, "ugyaolyan hülye vagy, mint anyád volt", stb.


Na, a második rászólás után úgy szájon vágtam, hogy sírva ment haza.

Érdekes, azóta egyszer nem vette a szájára anyát.

2018. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!