Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok, amikor kevés...

Szomorú vagyok, amikor kevés lájkot kapok Facebookon. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Tegnap elsütüttem egy jó poént, eredmény meg semmi. :(

2018. jún. 28. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én lszarom. Saját idővonalamra nem is posztolok. Csoportokban beszélgetek.
2018. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor mégsem volt olyan jó, vagy nem érdekel senkit
2018. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress más közösségi oldalt XD

Amúgy nem értem ezt a " like" mániát!

2018. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1: Csoportban történt ez az eset.
2018. jún. 28. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, valahol ez a facebook lényege. A mások általi pozitív megerősítés (lájk) dopamin neurotranszmittert szabadít fel az agyban, amitől jobban érzi magát az egyén és egyre többet akar belőle, így alakul ki az addikció a facebook iránt.

Ebből eredendően ha nem kapod meg a várt "jutalmadat" egy facebook tettedért, elkeseredsz, mint alkoholista aki nem jut alkoholhoz.

2018. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én a facebookon csak környéki adok- veszek és letöltő (film,könyv,zene) csoportokat használom.Idővonalakra xrok,sajátomra,de máséra is.

A linkeket se nagyon likeolgatom.

2018. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán teszek ki Facebookra bármit is, akkor is leginkább csak a profilképemet változtatom meg. Mivel nem vagyok egy népszerű ember és nincs is 1000 ismerősöm, ezért nem kapok annyira sok lájkot sem, de ez nem is zavar.

Na az már inkább zavar, amikor én rendszeresen írok valakinek a szülinapjára, olyan embereknek, akiket ismerek, akikkel szoktam beszélni, egy osztályba/évfolyamba járunk, tartjuk a kapcsolatot, de ők egyszer sem írnak. És most nem olyanokra gondolok, akikkel szóba sem állok vagy 5 éve nem találkoztunk.

2018. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok szomorú, csak mert kevés lájkot kaptál.
2018. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úram isten hogy áldjon meg az ég téged szegény gyermek
2018. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Amúgy is kevés ismerősöm van, így eleve nem lehet 200 lájkom, de tökmindegy.
2018. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!