Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szeretett nagybátyám kedden...

Agnetha kérdése:

Szeretett nagybátyám kedden meghalt. Hogy tudnám a szomorú hírt egy képes gyászjelentéssel a Facebookon közzétenni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Muszáj?

Keress gyász jelentést, vagy valami gyertyás kepet, ha nagyon kell, de véleményem szerint a Facebook nem erre valo....

2014. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell ezt fb-n az ismerőseid orrára kötni? Mi közük hozzá?!...
2014. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

A Facebook-on nagyon ízléstelen dolog halálhírt bejelenteni.

Akikre ez igazán tartozik, azokat hívd fel, vagy mondd el személyesen. (A helyi újságban is szoktak gyászjelentést tenni.) De Facebook-on ne!


Mi lenne a következő lépés? Csinálni egy selfie-t a koporsóban fekvő halottal?

2014. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Oh Istenem... Most komolyan miért kell facebookon kiirni? Nagyonnagyon remélem, hogy csak viccelsz...
2014. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan kérdezem: miért kell a Facebookon közzétenni? Hamar mindenkeppen Facebook, miért nem lehet privát uzenetben megírni, hogy meghalt? Eleg hülyén jon ki ilyen esetben, ha lajkolja valaki a kepet....
2014. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Minden kedves válaszolónak köszönöm hozzászólását. Hogy miért a Facebook? Nos, azért, mert akik ismerték és szerették nagybátyámat, már sajnos csak rajtam keresztül értesülhetnek a szomorú hírről, hiszen én vagyok az egyedüli fiatal / ? / aki az Interneten , Anyukám és a családom nevében tartjuk az ismerősökkel, szeretteinkkel és a világgal a kapcsolatot. Minden segítséget ezennel szívből köszönök. Üdv: Agnetha
2014. szept. 20. 16:52
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
De attól még ott van a telefon, esetleg mèg facen a privát üzenet.
2014. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Hat ha az ismerettsegi köre nem fiatalokból állt, méginkább felháborító a Facebook gyász jelentés. Level, távirat, telefon, rosszabb esetben e-mail, privát Face üzenet, de nem nyilvános megosztás.....
2014. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom a többiekhez, pár hónapja halt meg nagypapám, de eszembe nem jutna ország-világ képébe nyomni hogy hú mennyire gyászolok.


Akit érint, azt személyesen, telefonon értesíteném, vagy privát üzenetben.

2014. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem értek egyet, lehet van olyan ismerőse akit a család többi tagja nem ismer, akkor ő soha nem tudja meg?


Én láttam már több mindenkit is, aki ott jelentette be, semmi felháborító nem volt benne.


Az emailcímet nem írja be mindenki, ha meg mindenkinek ír privát üzenetet, be fogják spamolni és nem küldi el. Nem azt kérdezte, hogy kitegye e vagy se, hanem hogy hogy, szóval nem kéne beleütni mindenbe az orrotokat.

2014. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!